Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon könnyen szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon könnyen szerelmes leszek? 18/F

Figyelt kérdés

Igazából nem szerelem..vagyis nemtuudom mi, csak így írtam ki a kérdést.

pl tetszik egy lány, semmi több, szépnek, értelmesnek gondolom, de nem jár rajta az eszem.

Valahogy a buli folyamán csókolozunk, majd másnap a buli vége után, 1hétig kb, folyamatosan érzek valamit, fájdalmat, rá gondolok a napom nagy részében. Nem az összes lánnyal van így. De gyakori. Ez mi?


2020. dec. 13. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom a helyzetedet, a sajátomból tudok kiindulni.


Mikor én voltam 18 körül, akkor szintén volt hogy éreztem ilyet, voltak lányok akik nagyon a fejemben maradtak és állandóan rájuk gondoltam, pedig köztünk még csók se volt, csak kis flörtölés. Egyrészt azért volt, mert tapasztalatlan voltam és nagyon vágytam valakire, ezért az egyes flörtölések és maga a vonzódás erős érzése elragadtatott. Később rájöttem, hogy kötődési gondjaim is vannak (nem csak párkapcsolatokban, barátokkal is) - hiába volt rossz az egész, halt már meg pl. rég a barátság, inkább szenvedtem benne. Ezeken folyamatosan dolgozva aztán sikerült túljutni.


Önmagában csak az, hogy nagyon elragadtatnak a lányok, ebben a korban nem hiszem hogy nagy gondot vetít ki, de nem kizárt, hogy lehetnek a háttérben egyéb, még fel nem dolgozott kérdések, amik belső munkára várnak. Ezeknek neked kell utána nézni.

2020. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 13. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta ismered a lányt?
2020. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 éve, régebben egymásba voltunk zúgva, de nem lett semmi, most szerintem neki már semmi érzése nincs irántam.
2020. dec. 14. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!