Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akinek elmondtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek elmondtam hogy tetszik de ő ezt írta rá:hat ohmmm nem tudok mit mondani.Azt leszögeszném mindig ékezet nélkül ír mindenkinek.Mit mondjak még neki?

Figyelt kérdés
Mindenki ez nagyon fontos kérlek segítsetek!

2020. dec. 27. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a sztorit. Most megviccelt azzal, hogy tetszel neki, te erre halál komolyan azt mondtad, hogy de am nekem tényleg tetszel, ő meg lepattintott? Ezzel "nem tudok mit mondani" válasszal szerintem is azt akarta, hogy: bocs de nem tetszel. De akkor nem értem minek viccelt ezzel
2020. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De tiktokon is be akart jelölni meg instán is és persze meg is tette.Vannak jelek hogy tetszem neki de vannak ellentétek is...
2020. dec. 28. 01:10
 13/19 anonim ***** válasza:
Beszélj le vele egy személyes randit és ott mond a szemébe ott úgy is egyértelműsìti a válaszát mert nem igazán lesz lehetősége kitérni. Feltéve ha elmegy, ha nem megy el veled akkor meg az lesz egyértelmű.
2020. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én már azt is hallottam hogy üzenetben jobb közölni mert van gondolkodási ideje.Mondjuk minek kéne idő ha tudja az igazat?Elmondom neki személyesen.Már csak az alakomon kell változtatnom.Mármint edzéssel.Mindnent megpróbálok.
2020. dec. 28. 12:40
 15/19 A kérdező kommentje:
Valaki?
2020. dec. 28. 16:09
 16/19 anonim ***** válasza:
Személyesen. Úgy látod a reakcióját is
2020. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

És hogyan kezdjem?

El kell mondanom valamit...

Figyu...

Vagy csak célozgassak rá?

2020. dec. 28. 21:58
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm eddig ezt a sok választ!
2020. dec. 28. 21:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem: oda állsz elé, (lehető legkevesebbet beszélsz vele chaten) és szemtől szemben megmondod neki te mit érzel. Fontos, hogy ez csak akkor fog működni, hogyha nagyon magabiztosan mondod. Semmiképpen NE célozgassál rá vagy tereljed a témát. #13 jól írta, ebbe az a lényeg, hogy élőben folyon az egész.
2020. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!