Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, kb 4x láttam, 300 kilóméterre lakik tőlem.

Bejelölt snapchaten, vissza jelöltem.

Ennek már lassan fél éve.

Beszélgettünk majdnem napi rendszerességgel, ezekből majdnem mind1ik videóchatelés volt... én.. meg nem értettem miért akar videóhívasban beszélni..

a lányról, tudni kell, hogy amúgy egy szép testű lány szóval nem ilyesztően vékony, nem duci, hanem pont jó kis compok fenék cici szép arca is van, de valamiért piszkálják és ő ezt magára veszi.

Szóval önbizalom hiányos, gyakran sirdogálva hívott fel.

És tegnap, egy ilyen nap, elmondta, hogy őt mindenki utálja meg ez meg az én meg elmondtam, hogy ez így nem igaz xy lányt tudom, hogy imád, és én is...

és itt rontottam el, mert tényleg szeretema csajt, szerintem kimondhatom, hogy tényleg szeretem, bár ritkán találkozunk, a beszélgetéseknél megismertem kb 250 300 óra beszélgetés dee ,hogy nem mint nőt szeretem .. 😑 és ő leírta nekem a beszélgetés után, hogy ő nagyon rég óta szerelmes belém tetszeni, meg annál is régebb óta tetszem neki..

nem akarom megmondani neki, hogy nem úgy szeretem, mert a végén összetörne lelkileg, de internetem kamuból járni vele sem az én világom... mit tegyek? 16/f a lány 15



2017. szept. 18. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó nagy szopás ez a helyzet.... Esetleg mondd/hazudd neki, hogy van barátnőd, és bár az is tetszik neked, akivel chatelsz, de szeretnél a barárnőddel maradni.
2017. szept. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!