Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki tud boldog kapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki tud boldog kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van akár évek óta tartó kapsolata, de én még randira sem találok lányt. És azt látom hogy akik kapcsolatban vanna azok boldogak, de én nem tudom milyen az meg szerintem soha nem is fogom megtudni.
2020. dec. 29. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg olyan dolgok miatt utasítasz el/nem szólítasz meg lányokat, ami alapján nem kellene válogatni. Így nehéz lesz.
2020. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem. Soha nem volt csajom és nem is lesz. Ezáltal nem lehetek boldog.

18/F

2020. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
#2 Sejtem ez kicsit sem vigasztal, de nem vagy egyedül :D
2020. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Nem gondoltal arra, hogy kicsit nagyok az igények. Sok lánynak fiúnak is ez a próblémája. Figyeld meg, akkor fog rád találni a szerelem, amikor a legkevésbé várnád. Tapasztalat illetve mielőtt elutasítanád ismerd meg, de ne hittegesd.

Remélem összejön ❤️❤️❤️

2020. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párom mielőtt összejöttünk teljesen ugyan ilyne helyzetben volt, előtte 2 évig voltunk barátok, majd végre összejöttünk. Már egy éve vagyunk együtt. Ne add fel, a szerelem tényleg csak "rátalál" az emberre :) Minden jót kívánok!
2021. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!