Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srácnak késő este...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak késő este megírom hogy hiányzik, akkor mire fog gondolni?

Figyelt kérdés
Beszélgettem ma egy sráccal akivel régebb jóba voltam és majdnem össze jöttünk de aztán mégse. Ma beszélgettem vele először így 5 hónap után és eléggé közömbösen válaszolt mindenre. Ha most csak így bedobom neki hogy "hiányzol" mire fog gondolni?

2021. jan. 2. 21:05
1 2
 11/14 terminator9000 ***** válasza:
62%
5 hónapig nembeszéltetek és szereted...inkább szerelmes vagy belé(szeretni akkor fogod ha fingotok egymás előtt xD) fogalmam sincs mit reagálna mert nemismerem, de ha szingli egy ideje ezt a jelet azé csak értené
2021. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
Aranyosan is megdughat
2021. jan. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem jössz be neki, hiába az igyekezet.
2021. jan. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jobb lenne inkább úgy kezdeni, hogy "de jó volt újra beszélgetni"

Vagy "örülök, hogy ennyi idő után ismét láttalak"

Aztán a válaszból kiderül, hogy érdemes-e nyomulni.


....ha egyáltalán válaszol....

2021. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!