Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátnőm barátjába.Nem tudom mit tegyek. valaki tud tanácsot adni? (19L)(Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekünk van egy kb 8 emberből álló szoros baráti társaságunk.Elég régóta ismerjük egymást olyan 6-7 éve barátok vagyunk.Én Balázst óvoda ismerem(16 éve) 2 éve volt az mikor rájöttem hogy többet érzek iránta de nem akartam elrontani a barátságunk mert féltem hogy ő nem érez így.Tavaly *mint minden évben* együtt szilveszterezett a baráti társaságunk és éjfélkor jó páran csókolóztak Balázs pedig megcsókolt engem aztán az este folyamán mások is történtek. Azután nem is találkoztam vele vagy ha igen nem nagyon beszéltünk.Anna(legjobb barátnőm) tartotta bennem a lelket egy ideig hogy mondjam el neki mit érzek stb de akkor még nem ment. Nagyon össze voltam zavarodva aztán végül összeszedtem a bátorságom. Júniusban volt egy végre elballagtunk buli és gondoltam majd félre vonulunk Balázzsal és megbeszéljük a dolgokat.Erre láttam Annával csókolózni és azóta együtt vannak.Balázzsal megbeszéltem a dolgokat( az érzéseimet nem mondtam el neki mert nem tartottam helyén valónak) és minden visszatért a régihez. Azt hittem hogy majd elfelejtem de egyre rosszabb a helyzet mert Anna folyton nekem mondja a gondjait a Balázs miatt mivel Anna a legkisebb dolgon is kiakad meg minden apró viccen bedurcázik. Balázs pedig engem kérdez mit tegyen.Nem bírom elviselni már ezt és így nagyon rosszul esik minden mikor ott smárolnak előttem,meg kézen fogva sétálgatnak.Idén még a szilveszteri összejövetelt is kihagytam csak hogy ne keljen ezt átélnem.

2021. jan. 6. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%

*de ha nem boldogok akkor se kell őket szétszedni egymástól,majd ők rájönnek maguktól kitapasztalják, ha valami nem működik. Tehát nem kell ott áskálódni, ha nemműködik tehát, ők is rájönnek, és szétmennek.


A másik, csak örülj te is az ő boldogságuknak

Meg még a pasi létezésének külön

Tehát örülj, hogy az a csávó ő létezik.

De azért legyél tisztába' a dolgokkal, tehát,hogy nem lehet a tiéd; de azért éld meg ezt nyugodtan, örülj a létezésének, nem kell ezt magadban elnyomni.

Mert ez az érzés tök jó.

És feldobja az embert;hogy a másik létezik;hogy létezik ilyen csodálatos ember.

ozt kész.

2021. jan. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát #11, neked valami nincs rendben a fejedben.
2021. jan. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!