Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik barátnőm exével alakul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm exével alakul valami. Nagyon rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőm és a srác már lassan egy éve szakítottak. Barátnőm megint szerelmes lett a srácba és tervezte, hogy majd elmondja neki. Én szurkoltam nekik és mindenben támogattam őt. .

Viszont a semmiből a srác elmondta ennek a barátnőmnek hogy én tetszettem meg neki. Erre a barátnőm összetört de kívülről nem mutatta és segített a srácnak hogy mit csináljon velem. Neki is köszönhetően pár napja meg volt az első randi a sráccal. A randi előttig szörnyen éreztem magam hiszen ez a barátnőmnek nagyon fájt de ő mégis önzetlenül támogatott. Azt mondta kibírná a barátságunk az egészet. Én tényleg sokat kételkedtem de végül hittem neki és ugye adtam esélyt a srácnak.pedig rengetegszer elmondtam a barátnőmnek hogy egy szavába kerül és német mondok a srácnak (persze az nekem is fájt volna kicsit) A randi nagyon jó volt, biztosra tudom h akarok folytatást. Viszont a barátnőm ezalatt megtört és azt mondja ha összejövök a sráccal akkor vége a barátságnak. Ez nagyon fáj, mert ha kicsit is hamarabb mondta volna akkor vissza fordulok egy szó nélkül. De most hogy reményt látok egy jó kapcsolatra már sokkal nehezebb döntenem. Csak boldog akarok lenni.

Tudom hogy szörnyű ember vagyok de már érzéseim is vannak és ha most azt tennném amit a barátnőm akar akkor mindig ott lenne hogy tönkre tette a magánéletem. Értem hogy nagyon nagyon fáj neki és tényleg szeretem őt. De képtelen vagyok az érzéseim ellen tenni mert látok esélyt a sráccal egy hosszútávú vagy legalábbis boldog kapcsolatra.

Szerintetek nagyon rossz ember vagyok? (Sajnos a barátnőmnek magával is vannak bajai, magát okolja az egész miatt, pedig a mi érzéseinkről nem tehet már)



2021. jan. 10. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem fogom megérteni, hogy lehet egy fiút választani egy barátnő helyett.

Azt meg pláne nem, hogy miért mentél el vele randizni. Kövezzetek meg de én ezt undorítónak tartottam mindig és fogom is.

2021. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna elmenni a randira. Barátnők kiszemeltjével, pasijával, exévél soha nem jövünk össze, alapszabály
2021. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
97%
Ez biztosan valami tini bonyodalom, a barátnő exe tiltott vad meg ha nem is mondja te most nagyon mrgbatottad és ketté törted, nem volt ez szép tőled..
2021. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
38%

A szívnek nem lehet parancsolni...

Várj lehet valami jó is kisulhet ebből..

2021. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek igaza van. Egy darab szarnak érzem magam. De közben meg ő áltatott azzal hogy nem lesz gond ha megpróbálom a sráccal, aztán hirtelen persze gond lett. Nem kellett volna hinném neki, hiszen ő is szerelmes, csak közben jót akar nekünk is. Most eltört benne valami én meg pont eljutottam oda hogy még nem összejönni akarok a sráccal de megakarom ismerni jobban. Az is lehet hogy egy hónap múlva odajutunk hogy inkább csak barátok maradunk, kitudja. Mostmár szeretném tudni hogy esélyem lesz-e a boldogságra. Amíg fenn állt az esélye annak hogy a srác visszafordulhat a baratnőmhöz addig bármikor kiszálltam volna. De most a srác akkor se jönne össze vele ha én visszautasítom. Csak még több összetört szív lenne. De továbbra is nagyon szarul érzem magam, egyszerűen mégsem tudok az érzelmeim ellen tenni.. nagyon nehéz döntés lenne ha csak a barátnőm miatt mondanék nemet a srácra, mert akkor az részemről szerintem szétcseszné a barátságunkat
2021. jan. 11. 09:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki követett el hibákat, de nem hibáztathatunk senkit szerintem. A srác abban hibázott, hogy szemet vetett rád, pedig tudhatta volna, hogy jóba vagytok a barátnőddel és nem biztos, hogy jó ötlet. A barátnőd ott hibázott, hogy azt hajtogatta, kibírja a dolgot. Te ott hibáztál, hogy ezt el is hitted neki. Gondold át, hogy mekkora múlt van a barátnőd és te mögötted, megéri e az egészet feladni egy fiúért? Azért a fiúért akiért most oda vagy, el tudsz képzelni vele egy hosszú távú kapcsolatot, de lehet, hogy két hónap múlva már szakítotok, mert csalt a megérzésed. Közüled és a barátnőd közül valakinek engednie kell, ha azt akarjátok, hogy megmaradjon a kapcsolat. Ha te engedsz el kell fogadnod, hogy az a srác nem lehet a tied. Viszont ha barátnőd enged, akkor hagyjatok időt neki, ne legyetek a sráccal egymás nyakában amikor ő is jelen van, had kapjon időt a továbblépésre. Utána el kell fogadnia, hogy együtt vagytok. Persze csak ha igazán fontos a barátságotok. Még fent áll az az eshetőség is ugye, hogy össze jössz a sráccal, nem törődve már semmivel és ez véget vet a kapcsolatotoknak a barátnőddel. Rajtad áll a döntés, úgy csináld ahogy jónak látod!
2021. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jeleneleg úgy vagyok vele hogy időt adok az egésznek. A sráccal ismerkedek a barátnőmnek meg hagyok időt gondolkodni, mert most volt a csúcsponton ez a dolog. Azt nagyon át fogom gondolni hogy érdemes lesz-e a sráccal belekezdeni ehhez kell most az ismerkedés. És ha összejövünk én ezt már most megmondtam a gyereknek hogy a baratnőm előtt nem fogjuk mutatni hogy együtt vagyunk (tudni fogja, de ettől még nem fogunk egymás nyakán lógni). Arra képtelen lennék, ezt már tényleg nem tenném meg. Ha boldog is leszek a sráccal azt a lány nem fogja látni legfeljebb tudni fog róla.
2021. jan. 11. 10:35
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Remélem segíthettem. Az fontos, hogy ne gobdold magad egy "darab szarnak"! Jogosan érzed rosszul magad, de nem csak te hoztad létre ezt a problémát.
2021. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Itt nagy problémák vannak a felfogásoddal, ahogy a kettes válaszoló is mondta ez alapszabály. Nem kell még külön a baratnődnek hajtogatni feléd azt, hogy ne foglalkozz már a fiúval. Mert ez tényleg egy alap dolog lenne a részedről.

Remelem az élet megleckéztet és mindkettőt elveszíted. Aztán majd később ha megint lesz egy ilyen szituáció akkor nem fogsz belemenni. Jöhetnek a lepontozások de így érzek ezzel kapcsolatban.

2021. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem miért mentél el a randira, még ha a barátnőd "támogatott" is. TUDTAD hogy szerelmes még az exébe, aztán te mész vele randira.

Úgyis eldöntötted mit akarsz: a pasit. Tart majd egy pár hónapot max, cserébe elveszítettél egy életre szóló barátságot. Mert innentől nem viheted a pasid a barátnődhöz, nem csinálhattok együtt programokat stb.

Gimiben ugyanezt eljátszotta velem a legjobb barátnőm. A srác jól kihasználta, 5 hónapig tartott, aztán nem maradt a lánynak senkije. Már vagy 8 év eltelt és bár ritkán váltunk néhány szót, sosem lesz meg köztünk az a barátság, ami volt.

2021. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!