Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik barátnőm exével alakul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm exével alakul valami. Nagyon rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőm és a srác már lassan egy éve szakítottak. Barátnőm megint szerelmes lett a srácba és tervezte, hogy majd elmondja neki. Én szurkoltam nekik és mindenben támogattam őt. .

Viszont a semmiből a srác elmondta ennek a barátnőmnek hogy én tetszettem meg neki. Erre a barátnőm összetört de kívülről nem mutatta és segített a srácnak hogy mit csináljon velem. Neki is köszönhetően pár napja meg volt az első randi a sráccal. A randi előttig szörnyen éreztem magam hiszen ez a barátnőmnek nagyon fájt de ő mégis önzetlenül támogatott. Azt mondta kibírná a barátságunk az egészet. Én tényleg sokat kételkedtem de végül hittem neki és ugye adtam esélyt a srácnak.pedig rengetegszer elmondtam a barátnőmnek hogy egy szavába kerül és német mondok a srácnak (persze az nekem is fájt volna kicsit) A randi nagyon jó volt, biztosra tudom h akarok folytatást. Viszont a barátnőm ezalatt megtört és azt mondja ha összejövök a sráccal akkor vége a barátságnak. Ez nagyon fáj, mert ha kicsit is hamarabb mondta volna akkor vissza fordulok egy szó nélkül. De most hogy reményt látok egy jó kapcsolatra már sokkal nehezebb döntenem. Csak boldog akarok lenni.

Tudom hogy szörnyű ember vagyok de már érzéseim is vannak és ha most azt tennném amit a barátnőm akar akkor mindig ott lenne hogy tönkre tette a magánéletem. Értem hogy nagyon nagyon fáj neki és tényleg szeretem őt. De képtelen vagyok az érzéseim ellen tenni mert látok esélyt a sráccal egy hosszútávú vagy legalábbis boldog kapcsolatra.

Szerintetek nagyon rossz ember vagyok? (Sajnos a barátnőmnek magával is vannak bajai, magát okolja az egész miatt, pedig a mi érzéseinkről nem tehet már)



2021. jan. 10. 23:50
1 2
 11/16 Stark2000 ***** válasza:
100%

Bros before hoes.

Amúgy nekem full egyértelmű, hogy ilyenkor a barátság az első és a fontosabb. Rengeteg kapcsolatod lehet még, úgyis jönnek mennek. Barátok viszont ha szerencséd van, akkor egy életen át elkísérnek.

2021. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Stark2000 ***** válasza:
100%
Jah és még egy gondolat: rossz úton jársz, ha egy kapcsolattól várod a boldogságot, pláne egy olyantól, ami már most ennyire egyenetlen úton megy.
2021. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

Ezvan! Majd lesz ami lesz!

En is jottem ossze exem haveejaval nagy szerelem volt,nem hagytam volna ki!

2021. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2021. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem jöttem össze a sráccal és nagyon jó döntés volt. Bár akkor nem szívvel hanem ésszel döntöttem ami nehéz volt, de azóta sem bánom. A srác pedig azóta más lányt hajt :D

Mondjuk én meg mivel nem kezdtem új kapcsolatot ezért visszaestem az exem miatti banatba így félév után is még nagyon fáj :/

2021. ápr. 22. 08:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember. Teljesen mindennapos eset. A nők mindent megbeszélnek egyméssal. Ezzel felkeltik a barátnőjük érdeklődését. Nem egy olyan esetem volt, hogy a csajom barátnője kíváncsiságból önként megkeresett. Nők között jóval kevésbé él az, mint a férfiaknál, hogy a barátom partnere tabu.
2021. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!