Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják sokan azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan azt, hogy egy 12-13 éves nem lehet szerelmes?

Figyelt kérdés

Azt megértem, hogy ennyi idősen nem kell elveszteni a szüzességet, de azzal mi baj van, ha együtt mennek sétálni, fogják egymás kezét stb.



Ui: Én is szerelmes voltam 12 évesen, de mivel mindenki k*rvázta azokat az osztálytársaimat, akiknek ilyenkor volt barátjuk (volt aki nem volt szűz) ezért elnyomtam ezt az érzést. Később derült ki, hogy a fiú viszont szeret. Együtt vagyok vele.


17/L



2021. jan. 16. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert az inkább rajongás, amúgy nem tudom
2021. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Én azt veszem észre, hogy ezt a korosztályt senki se szereti. Sok 15+-os ember teljesen lenézi őket, mert hogy ők még nagyon gyerekek. Azért mondják, hogy nem lehetnek szerelmesek, mert ilyenkor fejlődik csak ki igazán az ember természete, emellett nehogy még szerelmes is legyen. Szerintem a két dolog összetartozik. Ekkor ébred rá az ember lánya/fia, hogy b@szki, az xy-nak milyen jó alakja van, és még jó fej is. Visszatérve, a "nagyobbak" már nagyon bölcsnek érzik magukat, ezért megtehetik, hogy belekötnek fűbe-fába. (Nem tartozom közéjük)
2021. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2021. jan. 16. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én 13 éves voltam,nekem is volt egy fiú az életemben akiről azt hittem szerelmes vagyok belé.Utólag nézve nagyon gyerekes volt az egész,mindennek csak szerelemnek nem hívható.:D
2021. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mást jelent szerelmesnek lenni oviban, 12-13 évesen 15-6-7-8 évesen, felnőttkorban. Mindegyik más, és mindegyiknek megvannak a maga szépségei, és hátrányai is. De attól mert még gyerekesnek tűnhet, másmilyen, semelyik se lesz rosszabb, vagy jobb. Bár mondjuk ezt magyarázhatjuk olyan embereknek, akik azt hiszik ilyen korban nincsenek érzései egy random embernek.
2021. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én legelőször 11évesen voltam szerelmes"" nyilván azért mondják,mert..egy 11-15eves meg nem erti mi az a szerelem" lehet de vannak akik sokkal erettebbek a korukhoz kepest igy siman lehet vonzodni a masikhoz fiatalabb korban lehet nen tudnak megmondani mi az a szerelem de attol meg az erzes meglehet:)
2021. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítő, én tudom, ugyanezeket kérdeztem mikor én voltam 13 éves. Azóta azt tapasztaltam, hogy nem értik sokan, mi a jó benne, esetleg hogy jaj tuti nem fogják kibírni, mert hormonok, stb.

Nekem sosem volt ilyen 13 év körüli viszonylag gyerek szerelmem de mindig vágytam rá abban az időben.

Furcsa, mert tényleg a 13 éves kor annyira a kettő között van (mármint hogy így kisgyerek és kamasz közt) hogy tényleg nem tudni ki mit kezd egy kapcsolattal 13 évesen, vannak, akik csak csókolóznak meg fogják egymás kezét, azzal ugye nincs is gond.

Azzal van gond, hogy egy kalap alá van véve azokkal, akik sietnek elveszteni.

Nyilván arról is van véleményem, habár én nem mondom hogy ördögtől való, mert lehet valaki készen áll akkorra, de azért valljuk be, 13 évesen picit korai lehet még.

2021. jan. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!