Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baràtom programot szervezett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtom programot szervezett egy baràtjàval az 1,5 éves fordulónkra és a névnapomra( egy napra esik) Elvileg elfelejtette hogy aznap lesz ( februàr 5.)de amióta tudja, azóta se mondta le a programot a baràtjàval. Ezen jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés

Hozzà kell tenni hogy se a felévesen se az évfordulonkon nem találkoztunk( épp Rodoszra utazott a csalàdjàval) én meg annyira vàrtam hogy végre együtt legyünk. A férfiaknak ennyire nem szàmít egy féléves forduló, vagy csak őt hagyja hidegen?

Nagyon megbàntott



2021. jan. 30. 11:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
90%
Ez a másfél éves évforduló elég cikinek és gyerekesnek hangzik.
2021. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Első évben megemlékeztünk a hónapokról is, de cska említés szinten. A fél évre még csokit is vettünk egymásnak. Utána évfordulókat ""ünnepeltünk"". Most már lement az ötödik is, így lehet az évfordulóknak sem lesz akkora súlya. A hónapokat meg végképp nem számolgatjuk ennyi idő után.

Az ünnepléseket beszéljétek meg előre. Nekünk mindenünk megvan és hülyeségnek tartjuk a névnapozást is, így akkor nagyon maximum főzünk egymásnak valamit, de nem költünk ajándékokra. Beszéld meg vele, hogy neked ez fontos, te ezt szeretnéd.

2021. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Lefixált egy több napos programot, nem fogja lemondani egy - bocsánat - de névnap miatt. Oké, hogy ez esetleg neked fontos, de az emberek nagy részének nem, azt sem tudják mikor van nekik (a sajátjukat!). Ugyanez a féléves évfordulóknál, éveseket tartanak inkább. Lehet a baráti körödben van féléves, de attól még fojtogató mennyire számlálva vannak a napok és ki van sajátítva a másik.


Mondtad neki egyáltalán, hogy hozzatok össze valamit azon a napon, mert neked az fontos? Terveztétek rendesen, beszéltetek róla? Vagy nem tudott semmit és vártad, hogy majd magától rájöjjön? Ha folyamatosan beszéltetek róla, azt mondanám igazad van, de kétlem hogy ez történt.


Egy szülinap már érdekesebb lett volna, de a körülményeket is figyelembe véve, azaz hogy távkapcsolatról van szó és így alig találkoztok, ez nem egy komoly kapcsolat. Érződik hogy nincs rendes kötődés köztetek, ezért vonja meg a vállát arra, hogy azt mondtad neki rosszul esik. A személyes érintkezést nem lehet kiváltani; egyrészt ez az oka, másrészt hogy nagyon fiatalok vagytok még.


Azt eldöntheted, hogy ezek után van-e értelme folytatni még, mint mondtam semmi kötődés nincs köztetek.

2021. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 October15 ***** válasza:
76%

Az évforduló az évenként van és nem félévenként, pláne nem havonta és semmi esetre sem hetente. XD [Az utóbbi 2 instant exbarátnő generátor, ez a fél éves cucc 15 éves korig még tolerálható de utána már nem.] A névnap meg... XD Én a SAJÁT születésnapomat el tudom felejteni nemhogy egy névnapot.


Ha már előre megbeszéltél valamit akkor nyilván nem mondod le, persze ha van némi esze és tolerálja az ilyen "1,5 éves forduló" hülyeségeket akkor másnap pótoljátok vagy 14-én ha már úgyis február. [Btw akkor neked egy hónapon belül 3x kell megsimogatni az egódat? :D Névnap, "év"forduló, valentin nap? :D Önértékelés lvl 99.]

2021. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 October15 ***** válasza:
68%
Őőőő az online órák miatt nem tudsz elutazni? :D Amúgy te hallottál már a mobil internet fogalmáról? :D + A fejhallgatónak nevezett tárgyak is igen hasznosak tudnak lenni.
2021. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj az első félév fontos a 1,5 év? Nem. Mellesleg a fiúk ilyenek elfelejtenek dolgokat, azért mert neked rigolyád a félév neki még nem kell hogy az legyen mint írtad minden kapcsolat más ahogy minden ember is, névnapot meg szintén nem mindenki ünnepel.

Meg gondolj bele bármikor máskor lemet a barátjához vagy rohadt ritkán látja messze van és ezért nem akarja lemondani a dolgot? Ha túlságosan is nagyhisztit rendezel emiatt a te féléves "évfordulód" miatt azzal csak annyit fogsz elérni hogy felidegeled és majd annyira se akar veled lenni mint eddig és nem azért mert nem szeretne téged hanem mert idegesítő vagy és ezt nem mellesleg lányként írom.

2021. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!