Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 fiú közül kell választanom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú közül kell választanom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egész pár hónapja kezdődött (pontosan 5).

Volt egy fiú akivel összejöttem. Az első egy hónapban nem is voltam vele szívesen hiszen mindeközben megismertem valaki mást akivel jobban éreztem magam. A másik fiúnak is volt baránője de ő szakított vele csak hogy velem lehessen.

Azóta eltelt 4 hónap. A barátommal jól megvagyunk és ezalatt a 4 hónap alatt beleszerettem. De emellett ott van a másik fiú akivel eközben chateltem de a barátom (teljesen jogosan) megkért hogy ne beszéljek vele. Egy hónapig nem is beszéltünk de elkezdett hiányozni hiszen vele nagyon jól el tudtam beszélgetni (számomra fontos a humor és ő mindig meg tudott nevettetni). Szünetet kértem a barátomtól így ismét tudok vele beszélni de nem érzem helyesnek.

A kérdésem pedig ez: szerintetek kivel lenne jobb? Talán rámférne egy szünet a fiúktól de ezalatt mind a kettőt elveszíteném. Szerintetek a nevetést válasszam vagy azt hogy nagyon szeretve érzem magam?



2021. jan. 31. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Mostani barát
Új barát
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd el a palidat, de szánalmas vagy
2021. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké hogy fiatal vagy, de az élet azért nem ilyen, hogy eszközként nézek az emberekre és aszerint tartom őket magamnál. Pontosabban lehet ilyen persze, de azok a kapcsolatok annyit is fognak érni és az adott jellemről is sokat elárul. Az egyik a bohóc, aki szórakoztat, a másik a kamu szerelem, ami által fontosnak és szeretve érzed magad.


Egyik sem tűnik komolynak, csak az igényeidet szolgálják ki, ennyire vannak tartva. Jól mondtad, hogy egy szünet a fiúktól jól jönne, de félsz hogy egyedül maradsz.


Ez a kapcsolat csak azért van, hogy legyen valaki - nem megszeretted, hanem megszoktad. Ha tényleg szerelem lenne, nem agyalnál a másik srácon. Az meg egyenesen szomorú, hogy úgy jöttél össze vele, hogy nem is akartál, nem szívesen töltötted vele az időt.

2021. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szerelmes lennél a mostani sracba akkor fel se hoznad hogy milyen lenne a masikkal meg hogy csak azert mert hianyzik.. xdd
2021. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

"ne hagyd el a palidat, de szánalmas vagy"


Eskű ez megnevetetett 😀 hatalmas 😀

2021. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba. ("új barát")

Szerintem ezek után tudnod kéne hogy érzel. Tisztázd először az érzéseid. És a fiúk sem "eszközök" opciók ahogy a lányok sem.


19/l

2021. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Ha már 2 fiú opció van mindig válaszd a 2.-at Ha igazán szeretted volna az elsőt nem lenne 2.opció. Lehet így érthetőbb

2021. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szerintem, hagyd el a mostanit mert jobbat erdemel... egy olyat, aki nem is gondol arra, hogy elhagyja vki másért.
2021. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp azt javaslom, hogy de igenis hagyd el a mostani barátodat. Láthatóan nem szereted teljes szívedből, ez így egyikőtöknek sem jó, pláne nem neki. Az, hogy össze jössz az újjal a te dolgod, de én a helyedben hagynám egy ideig a fiúkat.
2021. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne hagyd el a barátodat mert csak gondold el hogy hogy érezné magát hogy jol megvoltatok és egyszer csak jön egy csávó aki szét szakít benneteket. Én a helyedben maradnék a barátommal de friedzoneba tenném a másik srácot
2021. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny csaj, mindket iranyba zöldjelzést kapott most
2021. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!