Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon ritkán kérdez vissza/érdeklődik, de kérdésekre hosszan válaszol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a bajom, hogy ő nagyon ritkán érdeklődik irántam, max. ilyet, hogy "Miujsag?", illetve ha éppen olyan dologról írtam, ami őt érdekli (ez nincs nagyon gyakran xD).

Viszont ha én kérdezek, akkor sokszor nagyon hosszú üzikben válaszol, tehát nem akar ilyen rövid egyszavas válaszokkal lerázni.

Én F ő L, mindketten 17



2021. febr. 10. 17:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és annyi, hogy nem csak mindig én keresem xd
2021. febr. 10. 17:44
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
tudja a ge*ci, kérdezz akkor xd
2021. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
energiavámpír....
2021. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerinted allandoan kerdezek 2-es?
2021. febr. 10. 18:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez megszokott, normalis

De mi nem tudhatjuk miert van. Szerintem amugy nincs baj ezzel

2021. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hat szerintem nem, de lehet en vagyok a hulye 😂

Igen, tudom, kerdezzem meg tole, meg minden, csak kivancsi voltam/vagyok hogy mit gondoltok Ti.

2021. febr. 10. 18:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazabol ez emberfuggo.

De attolmég hogy ritkan ir, attol még nagyon is erdekled es jo jel hogy hosszan valaszol

Amugy ha nem is ir az se feltetlen azt jelenti hogy nem erdekled, hanem lehet felosebb

2021. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű:Mert önközpontú.Nagyképű,egómániás.Ő szeret magáról hosszan beszélni,de hogy a másikkal mi van,az már magasról nem izgatja.
2021. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
tipik lány xD eljátssza hogy őt senki nem érdekli, közben meg pityereg este
2021. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7-es igen igazad lehet. De azért ha mesélek is valamit, nem olyan nehez valami rohadt egyszerut visszakerdezni, de ezt lehet tenyleg csak en erzem igy.

Tobbieknek is koszi 😂😂

2021. febr. 10. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!