Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon ritkán kérdez vissza/érdeklődik, de kérdésekre hosszan válaszol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a bajom, hogy ő nagyon ritkán érdeklődik irántam, max. ilyet, hogy "Miujsag?", illetve ha éppen olyan dologról írtam, ami őt érdekli (ez nincs nagyon gyakran xD).

Viszont ha én kérdezek, akkor sokszor nagyon hosszú üzikben válaszol, tehát nem akar ilyen rövid egyszavas válaszokkal lerázni.

Én F ő L, mindketten 17



2021. febr. 10. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10.:Szívesen!
2021. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem pityereg estenkent de ki tudja xd😂
2021. febr. 10. 19:27
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Én nem voltam/vagyok egoista, és a párommal 2 és fél éve vagyok együtt, állítólag így indult -legalábbis ő így érezte. Én meg nem, nem nagyon chateltem neten azelőtt ilyen hosszasan. Én azért tettem fel kérdéseket néha neki, de nem gyakran. Amikor én válaszoltam, ő reflektált rá kérdezés nélkül is (egy darabig, aztán szóvá tette, hogy miért nem kérdezek). Szerintem finoman tudatosítsd benne, lehet, hogy nincs rossz szándéka.
2021. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlo velemenyen vagyok en is, lehet, hogy fel sem tunik neki 😅
2021. febr. 10. 20:00
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ő tulajdonképpen nem is érdeklődik irántad. Önző, nem kíváncsi a másikra, csak magáról szeret beszélni.
2021. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15 volt egy olyan srac aki felolem is ritkan kerdezett, viszont mikor rola erdeklodtem mindig csomot tudott beszelni. Aztan en is arra gondoltam hogy de önző, meg mindig azt akarja hogy rola legyen szó. Zavart ez az egesz

De aztan rajöttem hogy ez nem igaz, mert ahogyan ő mesél, kivancsi, es kerdezes nelkul varja hogy en is meséljek ugyanugy mint ő.

Tehat kerdezo, a lany nem onzo, es nem is szar le teged. Marmint a jobbik esetben csak ilyen a szemelyisege, es varja hogy te is megnyilj. Amugy csak azt tudom mondani hogy minden ember mas, es elobb utobb ugyis kiderul hogy ezt most jó, vagy rossz ertelemben kell erteni (marmint hogy felenk v varja hogy te is nyiss / nem erdekled igazan)

2021. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 whiteno válasza:
100%
Majd meglátod mi a helyzet élőben.Lehet nem szeret írni😅
2021. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!