Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, akkor most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamugyrosz kérdése:

Nem értem, akkor most mi van?

Figyelt kérdés

November végén véget ert a 2 honapos kapcsolatom

Csúnya és bonyolult volt, én se ereztem magam annyira boldognak magam már vele, de végül ő szakított

Az ő szavaival elve nem volt köztünk soha semmi

Nem feludtem le vele, heti 2x találkoztunk de napi szinten beszélgettünk

Mindegy nem ez a lenyeg, bár rohejes egy sztori

A lenyeg h én kikovettem és kitoroltem mindenhonnan

Ami persze erdekel az az h miért nezegeti továbbra is a profilomat és a sztorimat amiket kirakok

Mert ha nem volt köztünk semmi akkor oke de akkor miért keres ram, elvégre nem dob ki neki semmilyen közösségi oldal mert nem követjük egymást

Vagy pusztán kiváncsi de akkor miért kellett így vegzodnie? Miért nem lehetett békésen “elválni”



2021. febr. 11. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Jo, tudom ti se tudhatjatok

Csak erdekelne a velemenyetek h ti miért csinalnatok

L

2021. febr. 11. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve szakítottam az exemmel. Faceről letiltottam:D azóta hűen követ instán és nézi mit csinálok.

Biztos ennyi idő elteltével bánta meg, hogy mit művelt velem több, mint 2 évig:D

2021. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is tiltom majd kiszedem mert nem birom ha tiltólistán van valaki

De akkor úgy tűnik egy cipőben jarunk

2021. febr. 11. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mondhatni egy cipőben:D csak nekem már van párom több mint fél éve és nem kattan le még mindig róla
2021. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm nem ertem😭😭
2021. febr. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!