Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám felszedni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felszedni a legjobb lánybarátom?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem,akkor költöztek a telepulesunkre,és a padtársam lett,kb. én lettem a legjobb barátja,mert mindent én mutattam meg neki,a többiek nem érdekelték.Azóta egész jó csapat lettünk,mindent megoszt,és megbeszél velem,de szerintem a kapcsolatot már elszalasztottam,és más tetszik neki :c Magyarul:Hogyan tudnék felszedni egy lányt,aki már ugy nagyjábol ismer,megbizik bennem,de már mindent tud rólam,a gyengeségeimet,és az érzelmeimet is?Szerintem összejöhet,de nektek volt már ilyen baráttal sikeretek?

2021. febr. 17. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, azt hozzátenném viszont hogy ha valaki hasonló szituációba kerülne, akkor az azért is lehet mert ha pl a lány azt várta megismerkedéskor hogy te bepróbálkozol nála és csak várt és várt 1 évig akkor azért is lehet a friendzone mert már letett arról hogy legyen köztetek bármi is. Sokkal könnyebb úgy felszedni egy csajt ha nemrég ismerted meg.
2021. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Szerintem ha akarna tőled valamit, akkor már kialakult volna és nem csak barátok lennétek.

De egy próbát megér,csinálj úgy vele mintha nem a barátod lenne, ahogy más csajt felszednél. Aztán kiderül hogy veszi e lapot vagy nem.

2021. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nekem is van évek óta egy fiú barátom. Én tudom hogy ő akart többet is, mert megbeszéltük, de soha nem lett több.Nagyon szeretem, kedvelem, mindennap beszélünk, de nincs az a szikra hogy ennél több legyen. Így neki is van csaja, nekem pasim de attól még barátok vagyunk.
2021. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kerjoz ***** válasza:
hát hamás tetszik neki vagy lehetséges pasi ak hagynám, de ha semmi ilyesmi nincs ak elmondanám neki oszinten, h vagy kapcsolat vagy elfogadod és marad a barátság!
2021. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!