Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első kapcsolatotok, szerelmesek is voltatok akkor?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedtedtetek meg?
2021. márc. 6. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Az első komolytalan 14 évesen, a középiskola előtti nyáron.

Az első komoly meg 19 évesen, a munkahelyemen ismertem meg, de erre jó másfél évre rá, hogy összejöttünk.

Mindkét alkalommal szerelmes voltam, én anélkül el se tudnék képzelni egy kapcsolatot.

2021. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
az első "komolyabb" 12 évesen. Iskolában az egyik osztálytársam belé volt zúgva, és találkozni akart vele, de egyedül nem mert. Az "kiszemelt" is hozta magával a barátnőjét, gondolom így lett megbeszélve. Mint kiderült, a "kiszemelt"nek én tetszettem, ezért ment bele a találkozóba. Azután összejöttünk, és együtt voltunk másfél évet. Aranyos volt. Több, mint tíz év távlatából még vicces is, főleg, hogy manapság is tartjuk a kapcsolatot. :D
2021. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

A legelső 15 éves koromban volt, a srác 18 volt. Helyes volt, de nagyon ostoba, ami hamar feltűnt. El is maradt a lángolás :) Kb 1 hónap múlva dobbantottam. Egyik osztálytársam spanja volt amúgy.

A második egyik jó barátom barátja volt. Vele évekig együtt voltunk, és azt hittem, hogy szerelmes vagyok. Csak később esett le, hogy egyáltalán nem voltam az, amikor később valóban beleszerettem valakibe.

El lehet lötyögni a másikkal sokáig, még akár jól is érezheti magát az ember, de szerelmesen, az valami egészen fantasztikus és leírhatatlan érzés.

Azóta már tudom, ha megkérdeznek, hogy szerelmes vagy-e, és azt feleled, hogy "nem tudom", vagy "talán" akkor nem vagy az :) A szerelem bizony olyan érzés, amin nem kell gondolkodni :)

2021. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatom 14 évesen volt, 34 napig tartott. Nem voltunk szerelmesek, de erre utólag jöttünk rá. Osztálytársak voltunk (miután már elballagtunk jöttünk össze).
2021. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Komolytalan 14 évesen, akkor semmit sem éreztem a srác iránt csak bejött. Komoly kapcsolatom pedig 16 évesen és két évig tartott, elég mérgezőek voltunk sajnos mindketten és kicsináltuk egymást, sokszor éreztem ugy hogy fhu de szerelmes vagyok, de szerintem még ez nem volt az az igazi szerelem 😀😀
2021. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok : vonaton ismerkedtunk meg, kozepsulis osztalytarsamnak volt altalanosba osztalytarsa igy mindig egyutt jartunk be varosba 😀
2021. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen talán, nem hiszem, hogy annyira szerelmes lettem volna, nem is tartott sokáig. A kollégiumban ismertem meg.
2021. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14 évesen, és soha nem voltam szerelmes még.

18/F

2021. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13 meg 15 évesen volt egy-egy komolytalan. Hétvégente találkoztunk, volt szájrapuszi, meg filmeket néztünk együtt és ebben kimerült mindkét kapcsolat. Akkor nyilván azt gondoltam hogy szerelmes vagyok, szerettem is őket, de össze sem lehet hasonlítani egy rendes kapcsolattal.

Ezutóbbi 17 évesen lett, 7 éve tart.

2021. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13 évesen,ő is 13 volt. Még most is együtt vagyunk. 17L
2021. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!