Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk? Tényleg csak az számít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Tényleg csak az számít, hogy egy lány márkás dolgokat visel-e? Vagy hogy menyi követője van?

Figyelt kérdés
A sulimban így megy, és elég kiábrándító

2021. márc. 10. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
nem! a lány kisugárzása a fontos nekem!
2021. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem.... Legalábbis nekem. Előbb kötném fel magam, minthogy azalapján döntsel hány követője van a lánynak és milyen a kabátjának a márkája:D
2021. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Valakiknek igen,de szerintem a többségnek nem.Na persze ezt nem tudhatom biztosan,mivel nem beszélhetek más nevébe.De ha sok követője van,akkor valamit jól csinálhat.Ha ez a jólcsinálás a külsejére vonatkozik,vagyis csak azért követik,az is számít,de nem annyira mintha a viselkedése alapján tennék ezt.
2021. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Leszarom milyen márkájú a ruhája, csak normálisan legyen felöltözve, takarja azt amit kell:D

Követőkre meg nem tudok mit mondani, mindegy hogy 2, 200, 2000...

2021. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Igen! Ha egy lány márkás ruhában van, az azt szimbolizálja, hogy nem aranyásó, nem a pénzemért szeret. A Követői száma pedig azt jelenti, hogy sok rajongója van, de engem választott. Nem mellesleg nekem is sok követőm van. Ez zat jelenti, hogy tudunk igényes, mások által érdekes tartalmakat gyártani és valamiben jók vagyunk. Lényeg tehát mégegyszer : A Ruha inkább igényes legyen, ne márkkás, magyarul ja. ne a sarki túrkálóbol vasarolj! De az nem lényeg, hogy Chanel vagy Dior.. Bár ezt a kedves osztálytársaid sem tudjak megfizetni, igy kevesebb eselyuk lenne nalam :D DE nem ez alényeg, hanem az, hogy adj magadra! Az éremnek is két oldala van. a Követőszam pedig csak egy pillanatnyi szam, de atkuldhetnéd az osztalytarsaid hozzam.

Nyugodtan le lehet pontozni!

2021. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem a ruhája a fontos,normális ruha. Kész. Nem kell csicsásnak lennie.

Ha van 1000000000 követője,fixen qva. Az nem kell.

2021. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Rühellem az Insta ribiket 🤷‍♂️
2021. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
95%-ban nem érdekli a srácokat ez, sőt, még taszító is lehet ha sok pénzt költ ruhákra. A csajszik szokták egymást méregetni ilyen tekintetben és egymás háta mögött emiatt fúrni.
2021. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Számít de pont fordítottan! Minél elkeseredettebben gyűjti egy lány a követőket és minél kényszeresebben ügyel arra, hogy minden cucca márkás legyen annál ellenszenvesebb számomra.
2021. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Engem a kérdés ábrándít ki, hogy milyen buta vagy. Hogyan lehet ilyet kérdezni?
2021. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!