Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk? Tényleg csak az számít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Tényleg csak az számít, hogy egy lány márkás dolgokat visel-e? Vagy hogy menyi követője van?

Figyelt kérdés
A sulimban így megy, és elég kiábrándító

2021. márc. 10. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

10! Miért lenne buta a kérdező?

Vannak olyan sulik ahol ez menő, gondolj bele, ha minden nap ez a téma, és ezzel vágnak fel a lanyok, egy naluk ilyen szempontból sikertelenebb lány, igen is “gyengebb” lehet e fiúk szemében .


5 voltam

2021. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10

Köszönöm “kedves” válaszod, sokat segített...

Nem, én sem hiszem hogy ez a menő, de csak kíváncsi voltam, hogy mások hogy gondolkoznak

Ha ez neked problémát jelent, akkor kérlek csak ignoráld a kérdést

2021. márc. 11. 20:58
 13/16 A kérdező kommentje:

#11

Köszönöm a válaszod! ;))

A válaszod sokat segített, és sok mindenkié is!

2021. márc. 11. 20:59
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
13.:Szívesen!
2021. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem általában ez a fiúkat egyáltalán nem érdekli annyira, mint a lányokat. Legalábbis amég én sulis voltam ez így volt.

A fiúkat érdekelte a lány öltözködése, de sosem a márka vagy áruk. Ez szerintem inkább köztünk, lányok között volt szokás.

A fiúkat inkább csak az, hogy mutass jól. Mindegy mennyibe került.

2021. márc. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%
Isten gyere le
2021. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!