Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne hatékony szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne hatékony szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés

Online megismerkedtem egy lánnyal 3 hónapig udvaroltam neki, ő pedig az első hónapban ki is mondta hogy öszejönne velem de mivel "viszonylag" nagy volt a távolság köztünk, ő átgondolta és inkább maradjunk barátságban címmel talált egy másik srácot aki jobban bejött neki. Mit tanácsoltok? Mi lenne ilyenkor jó? Maradjak a barátja vagy tűnjek el mint a kámforr? 20/F

Én szívem szerint megvárnám mi sül ki ebből a végén mint egy külső megfigyelő. Fiúk lányok válaszát egyaránt várom mind 2-őnk szemszögéből ha lehet. Köszönöm szépen előre is.


2021. márc. 30. 11:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon mindenki pedofil, weeb vagy alkoholista. Magyarán az ország minden fajta emberéből vannak itt példányok.
2021. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Pontosan :D
2021. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És van a pedofil weeb alkoholista, aki én lennék. Valamint a kérdező, akit próbálok kicsit jobb kedvre deríteni a szar humorommal.
2021. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az utolsóhoz. A vodkás gyerek vagyok :D
2021. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14 A-a! Lebuktál! Látszik az értékelési "pipáidban"! Nem veheted el tőlünk az EREDETI MR. VODKÁT! xD


(Persze azért neked is ment a pipa, mert kedves vagyok)

2021. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi a... Nem szóltam, be van b*szva a GYK. Elnézését kérem Mr.Vodka az indokolatlan vádakért!
2021. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok az eredeti vodkás, helo :D

Csak egy van. Szent és sérthetetlen!

2021. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szerintem felejtős!

Millió csaj van, ismerkedj más bigékkel! Nem kell mindjárt le ragadni egy csajnál, főleg így hogy össze jön mással.

Keresgélj!

2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!