Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek esélyes hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esélyes hogy valaha kialakuljon vele szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon szoros barátságban voltam egy sráccal. Nagyon jól megértettük egymást, egész nap együtt voltunk és középsuliban is naponta átjött hozzám. Mindig keresett, érdeklődött irántam, sokat bókolt is, a szülei is kedveltek. Egy hülyeségen összekaptunk és utána már nem beszélgettünk, megszűntek az összejárások. Ő sem én sem kerestük egymást.Így nőttünk fel. Viszont másokon keresztül kérdezgettünk egymásról,és bármennyiszer rápillantottam, éppen mindig nézett. Egyszer éreztem hogy nagyon gondolkodik hogy köszönjön egyet de csak néztük egymást, nem történt semmi. Eltelt 5 év. Még mindig nagyon jól infornált rólam elmondások alapjan. Ha esetleg felkeresném szerintetek lehetne belőle valami? Nekem időközben megtetszett



17/L



2021. ápr. 6. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátság kialakulhat, a szerelemben nem vagyok biztos, az rajtatok múlik.
2021. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Hát szerintem 5 év sok idő. Azóta valószínűleg mindketten megváltoztatok és ahhoz megint komolyan elkell kezdeni beszélgetni mert lehet ő pont a rossz irányba változott és lehet te is. De próbáld meg várom a beszámolót! :D
2021. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!