Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem bírom ki nélküle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem bírom ki nélküle?

Figyelt kérdés

Amikor a barátom velem van, akkor annyira boldog és vidám vagyok, hogy megtudnám enni :D

Annyira bújós vagyok, és ő is szeretni, ha oda bújok hozzá


De amikor pl elmegy olyan 3-4 órára, akkor elfog a paranoia.

Félek, hogy a barátai rossz útra viszik.

Kb a barátai fele csalja a párját, én is tudom, hisz szemtanúja voltam nem egyszer!


Én adok neki szabad teret, ahogy ő is nekem!

Én is ki megyek a csajokkal vásárolgatni, kávézni, enni.

De nem hagy nyugodni, hogy abban a baráti körben van!

Lényegen a megcsalástól félek!


Ő úgymond hűséges típus, a közösségi oldalakon vissza igazolja a lányokat, és ha rá írnak(folyamatosan írnak neki), akkor letiltja.


pl kocsikázni mentünk, volt ott egy csaj(ki nem állhatom egy tizenéves rib), ő is jönni akart velünk, de a barátom kijelentette, hogy nem :D

Már csak az arcomat nézve tudta, hogy mire gondolok.


Mellesleg ő sem rajong érte, az én jelenlétében, azon kívül nem tudom...

A lány lényegében közösülni akar vele, mert mielőtt össze jöttem a barátommal, a lány koslatott utánna, a barátom meg kb majdnem, hogy be adta a derekát.


Mind1 a lényeg az, hogy hogyan állítsam le ezt, az érzést. Annyira negatív leszek tőle :(

Ezt nem nevezném féltékenységnek, ha még is, akkor kb ő is az.

Én is logók vele együtt a haverjaival.

Vagy csak magányos vagyok, vagy hiányérzet?



2021. ápr. 19. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Beszéld meg vele, hogy ne baratkozzon azokkal a fiúkkal! Ha szeret, akkor ezt meg fogja tenni érted.
2021. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Elsőnek:

Ha a párom el akarna szakítani a baráti körömtől, abból jó nagy vita lenne, és ha nem hagyná abba egy szakítás is.


A kérdezőnek: ha aggódsz a barátai miatt, ki kéne puhatolóznod, mit gondolnak rólad és miről szoktak beszélgetni (persze nem számonkérően).

A lány miatt a helyedben nem aggódnék, ha eddig nem jött össze neki (legalábbis sokáig kellett erőltetnie és mégsem jött össze vele a pali végül), akkor most, hogy van barátnője, pláne nem fog.

Viszont fontos, hogy csak te ismerheted a barátod, mi nem, szóval gondold át kinéznél e belőle ilyesmit.

(Amúgy szerintem valamennyi féltékenység nem bűn és normális is kis mértékben:D)

2021. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha olyan normális, akkor miért barátkozik ilyenekkel?
2021. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én kb tudtom, hogy miről beszélnek, mert a barátom elmondja, ha nem vagyok ott és rólam beszélnek, vagy ha a barátait beszéli ki( a megcsalós téma).

Vagy a mi nap, a lány átírt és a barátom szólt nekem, hogy ráírt az a bizonyos lány.


Csak annyi zavar, hogy valamilyen szinten zavaró, hogy (:D) nem tudom mit csinál, amíg távol van tőlem.

Jeleket ad, hogy hűséges! De a jel nem elég, semmilyen mértékben.

2021. ápr. 19. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A párodat nem örökre választod, hanem minden nap. Ugyanez rá is igaz.

Ha pedig megcsalna akkor ő vesztett vele, nem te.

2021. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lényegen a megcsalástól félek!"

akármilyen társaságban lenne, benned lenne a félelem. ez nem a társaság vagy a párod hibája hanem a tied. nem tudsz bízni benne.

2021. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6, azért egy ilyen társaság ráerősíthet nem kicsit..
2021. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én bízom benne, írtam is.

De attól félek, hogy ez a bizalom és, hogy ismételgeti, hogy milyen hűséges egy 180 fokos fordulatot fog venni.

2021. ápr. 19. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
tehát nem bízol benne
2021. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!