Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire lehet reális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet reális?

Figyelt kérdés

Pontos választ senkitől sem várok, csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

Egy csoportban reagáltam egy posztra és utána rámírt egy lány a poszttal kapcsolatban és ez megindított egy hosszas egész napos beszélgetést és egy elég komoly szintig eljutottunk. Mondom ez az egész 1 nap volt. A profilképén nem ő van. Elég tehetős lánynak néz ki. Vannak róla képek kint de nem sok. vannak több mint 6 éves posztjai, amik elég valósnak néznek ki, átlagos gamer csaj. Privátban kaptam róla képeket utána néztem és nem netről lopott képek. Az elején nem 1-2 szavas válaszokkal láttam el, szerettem volna beszélgetni. Eléggé megnyíltam felé már az elején is, de olyat nem csináltam amit megbántam volna. Tökre megértő és kedves. Jelszót, email semmit nem kért, nem akart átverni, az hogy hol lakik nem mondta el, arra csak annyi válaszól, hogy a közelembe (Csak a városomat mondtam el neki)

Sok közös témánk van, főként a játékok autók, de van 1-2 tulajdonságunk amiben egymásra találtunk.


Szerintetek ez mennyire valid? Játszik az érzéseimmel, ki akar használni, vagy tényleg szerethet?


Valaki volt már hasonló szituban?

Nem volt még barátnőm, tanácstalan vagyok.



2021. ápr. 23. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Lehet valid, mintha a Tinderen matcheltél volna :D

De hogy ki akar-e használni, vagy tényleg akar valamit, azt nem lehet megjósolni.

Mondjuk az én Tinder randijaim nem jó példák, mert alapvetően nem tartós kapcsolat keresésére volt (xD), de azok sem voltak ilyen érzelmi kijátszó dolgok :D

2021. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell ennyire paranoiásnak lenni.

Annyi a lényeg, hogy ne szeress bele ismeretlenül egy te általad elképzelt lányba.

Ne adj neki olyan információt amivel vissza tud élni (jelszavak, lakcím, kártyaszám, (de szerintem ez tök alap))

A nud képet kér, akkor természetesen nem küldesz neki, mivel attól, hogy egy lány képe van kint és lány képet küldött, lehet egy fickó is aki erre izgul(de ennek sincs nagy lehetősége)

Ennyi jutott eszembe, de egyébként nyugodtan beszélj vele, nem tud mit csinálni amivel bajod esne. 😊

2021. ápr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet tudni, de az biztos hogy az internet a hazugságok meleg ágya. Nem árt óvatosnak lenni.
2021. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia én nekem nem nyílt még így a szívem de én már tudom milyen ez mármint nem ez elmesélem sztorit

Egy átlagos nap de aztán látok egy fiút aki elég furcsa volt de szimpi de nem is ez a lényeg hanem az hogy mentem a boltba leültem a parkban megint ott ált és figyelt egy darabig nem szóltunk egymáshoz aztán lehívott vacsorázni azt mondta a másik osztályba jár most került oda és látott engem először mögöttem és elfutottam de végül elmentem mert tudni akartam hogy mit akar a parkba siettem és leültem ugyan oda ő is óda jött elmentünk vacsizni és vissza hirtelen magához rántott és le smárolt aztán haza futottam irogattunk még egy kicsit de aztán másnap szerelmet váltott nekem és aztán vissza utasítottam és a szüleivel együtt többet nem láttam

Remélem tudtam segíteni szia

2021. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy megtetszettél neki, vagy viccesnek találja, hogy visszaírsz neki.

Nem szeretnélek elszomorítani kedves kérdező, de lehet, hogy ott egy barátnője, és, hogy legyen min röhögniük bejelölt téged, és amit írsz azon nevetnek.

2021. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat, mai nap szintén nagyon felgyorsultak a dolgok, nem tudtam volna kezelni a helyzetet nélkületek.

Lehet megmentettetek, egy dologtól, amit nagyon, de nagyon megbántam volna. Megbeszéltem vele, hogy kicsit lassítsunk, még személyesen sem ismerjük egymást. :)

Reménykedem benne, hogy nem valós az 5-ös teóriája, mert azt lelkileg nem tudnám feldolgozni.

2021. ápr. 23. 12:42
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából... hát ez gyors volt.. Már kezdett furcsább lenni az egész, nagyon hosszú fogalmazás írtam arról neki, hogy mi a szitu, de röviden az, hogy nagyon akaratos volt. Nagyon gyorsan rátért azokra a bizonyos képekre, én nem voltam rá hajlandó azt ennyi. Amilyen könnyen jött olyan könnyen ment :( Bár sose tapasztaltam volna meg, milyen az amikor játszadoznak velem...

Ezt most ütött

2021. ápr. 23. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek után ne állj vele szóba.

Egy strigula lettél volna neki a pajzsán.

Ffi.

2021. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom hogy indítsatok egy videóhívást
2021. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ettől csak rosszabbak lesznek, ez egy gyenge változat volt. Majd egyszer mindenki magtanulj, hogy nem szabad a mai világban túl naivnak lenni. (asszem én soha nem tanulom meg🖐🏻😂)
2021. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!