Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire lehet reális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet reális?

Figyelt kérdés

Pontos választ senkitől sem várok, csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

Egy csoportban reagáltam egy posztra és utána rámírt egy lány a poszttal kapcsolatban és ez megindított egy hosszas egész napos beszélgetést és egy elég komoly szintig eljutottunk. Mondom ez az egész 1 nap volt. A profilképén nem ő van. Elég tehetős lánynak néz ki. Vannak róla képek kint de nem sok. vannak több mint 6 éves posztjai, amik elég valósnak néznek ki, átlagos gamer csaj. Privátban kaptam róla képeket utána néztem és nem netről lopott képek. Az elején nem 1-2 szavas válaszokkal láttam el, szerettem volna beszélgetni. Eléggé megnyíltam felé már az elején is, de olyat nem csináltam amit megbántam volna. Tökre megértő és kedves. Jelszót, email semmit nem kért, nem akart átverni, az hogy hol lakik nem mondta el, arra csak annyi válaszól, hogy a közelembe (Csak a városomat mondtam el neki)

Sok közös témánk van, főként a játékok autók, de van 1-2 tulajdonságunk amiben egymásra találtunk.


Szerintetek ez mennyire valid? Játszik az érzéseimmel, ki akar használni, vagy tényleg szerethet?


Valaki volt már hasonló szituban?

Nem volt még barátnőm, tanácstalan vagyok.



2021. ápr. 23. 00:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Story vége, ha érdekel valakit:

1 nappal később sikerült felfognom mindent.

Napjába rakott ki képet, amiből rájöttem, hogy nem is annyi éves, mint aminek mondta magát és gyereke is van. Pár évvel idősebb lehet nálam, de letagadhat pont annyi évet évet, hogy elhittem.

És a legdurvább az egészben, hogy rengeteg idézetes képe van kint, ezt egész történetet hihetetlenné teszik.

Fogalmam sincs mi lehetett az eredeti szándéka. Egy jót szeretett volna röhögni, vagy csak nagyon unatkozott, megérezte hogy mennyire naiv vagyok és ezt kihasználta.

Valószínűleg ezt már sosem tudom meg.

Amin nagyon meglepődtem, hogy nem röhögött a végén a pofámba. Úgy hangzott az utolsó üzenete, mintha talán megbánta volna.


Miközben ezt eddig leírtam rámírt.

Leírtam mit gondolok. Most marhanagy színész és manipulálni akar.

Vagy én vagyok a hülye, hogy ilyeneket gondolok róla?

Fojtatom a beszélgetést, csak most már ésszel. Érdekel az igazság

2021. ápr. 24. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!