Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy nem felejtem Őt el?

Figyelt kérdés

Tehát annyi a sztorim, hogy láttam egy lányt egyszer egy buszmegbe.

Jó ideig szemezgettünk is de jöttek a buszok. Én meg elismerem...töketlen voltam odamenni. De az az érdekes, hogy más lányokat játtszi könnyeddséggel leszólítok és beszélgetek Velük egy jóízűt...viszont Vele szembe valahogy megdermettem. Deviszont. Utána héten megint láttam, megint hosszasan szemeztünk. Én meg megint gyáva kukac voltam. Nade. Utána jó darabig nem láttam de mindennap gondoltam Rá. Aztán újabb pár hét elteltével megint láttuk egymást. Igazándiból nem álltam Tőle olyan messze és arra szeretnék kilyukadni, hogy mikor elkezdtünk szemezni, egyből nem ismert meg. De idő elteltével mikor épp Rá pillantottam, láttam rajta hogy "megismert". Egy ilyen picit magasra húzta a szemöldökét és meg is billent. Na innetől fogva megint gyakrabban akadt össze a tekintetünk. Azt hiszem kijelenthetem, hogy lett volna esélyem Nála. Viszont. Most van 2021.04.23. Az első "találkozásunk" volt 2020.01.15.

És Én azóta nem bírom elfelejteni. Bár beismerem. Nem is akarom. Állandó jelleggel kínoz a gondolat, hogy mással szembe semmi problémám, Vele szembe megmint valami kis nyuszifiú. Maga a kommunnikációs kézségemmel nincsenek nehézségeim illetve közvetlen is vagyok. Tehát Ti mit gondoltok, van oka annak, hogy nem bírom elfeljteni?

Kérlek Titeket hogy ne legyetek durvák, könnyen mindent a szívemre veszek. Remélem ezt tiszteletben tartjátok. Jöhet hideg-meleg, csak kérem, ha lehet finoman. Szeretnék Tanulni Tőletek úgy mondd, mármint kiváncsi vagyok, hogy mit vélekedtek. A válaszokat előre is nagyon szépen Köszönöm.

Szép napot mindenkinek!


2021. ápr. 23. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Normális, mert valami miatt megfogott, bár az önostorozós része nem a legjobb. Elég sok idő telt el ahhoz, hogy ezen már ne rugózz.


Azért nem tudod "úgy" elfelejteni, mert tetszett, de hozzá nem mertél odamenni, amit kudarcként élsz meg magaddal szemben. Másrészről meg szerintem mert azt érzed biztos ügy lett volna, biztos lett volna köztetek valami és elszalasztottad, pedig ez egyáltalán nem garantált.

2021. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha esetleg látod akorr hívd meg valahova vacsorázni😘tudom milyen ez csak annyi különbséggel hogy én lány vagyok 👩‍💼
2021. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb találkozol vele és egyedül van, akkor menj oda. (!!!!)
2021. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazán Köszönöm a válaszokat. Rengeteg erőt adtatok. Hálás vagyok.
2021. ápr. 23. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá!!!!!

Hidd el, azt várja hogy kezdeményezz!!!

2021. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legelőször azt tudd meg, hogy nem foglalt-e. Ha erre nincs módod, de találkoztok, akkor kezdj beszélgetést és rákérdezhetsz, hogy egyedül van-e, vagy már (egyelőre?) foglalt.
2021. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat.
2021. ápr. 23. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!