Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? 6éven keresztül szerelmes lenni olyanba aki másé?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú de elmesélem. Hátha megkönnyebbülök ha leírom.Igaz még fiatal vagyok. 19 éves de 6évvel ezelőtt megismertem azt a bizonyos fiút. Lehet hogy még kicsi voltam és nem tudtam mi az a szerelem de már akkor futottam utána már akkor minden este csak ő járt a fejemben ..reggel ő volt az első aki eszembe jutott.. kicsik voltunk,nagyon nem is beszélgettünk csak minden foci edzésén ott voltam és bármilyen lehetőség adódott hogy láthassam tettem érte. Tudta hogy szeretem ,de öszintén nem nagyon érdekelte. Ez így ment 3 évig. Alig találkoztunk félévente 1x nem beszéltünk egyáltalán de mégis tudtam hogy ő az igazi. 16 éves voltam amikor összejöttünk.Én voltam a legboldogabb a világon. És ő is megszeretett! Érztem és ebben biztos vagyok hogy szerelmes volt belém. Boldogok voltunk együtt nagyon ő is! Csomó tervünk volt együtt..csak sajnos 7 hónap után szakítottunk. Elkerült bentlakásos suliba keveset találkoztunk megromlott a kapcsolatunk stb. Ezért vége lett. Nagyon sokat szenvedtem amég "elfelejtettem" ....azóta eltelt 3 év. Olyan nap nincs hogy ne jutna eszembe...persze voltak kapcsolataim. Voltam még szerelmes. Nem szendvedek utána nem arról van szó..hanem csak egyszerűen nem tudom elengedni. Akárhányszor meglátom csak azt érzem hogy nekem ő kell ! Nekem ő az igazi!

A viszonyunk most olyan hogy szinte nem is köszön nekem, mivel barátnője van de nem vagyunk úgymond rosszban sem.

Nem tudom leírni se pontosan de azt tudom hogy szeretem és sose lesz többé az enyém!

Azt mondták elmúlik ha majd megszeretek mást . Megszerettem azóta mást is de valahogy ő még ott van és vágyom rá de tudom hogy lehetetlen.

És nem rögeszme hanem szerelem. Csak nem értem miért tudom szeretni 6 éve ha nem is vagyunk együtt ha nem is beszélünk..miért gondolok rá mindennap? Valaki volt még így? El fogom valaha felejteni teljesen? Úgy ahogy minden exem?



2018. júl. 18. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem csak hasonló, 5éve találkoztam egy fiúval akibe első látásra beleszerettem. Én is tetszettem neki, voltak kisebb-nagyobb megnyilvánulások , bár sajnos soha nem jöttünk össze..:/ azóta volt barátom is, egy csomó sráccal próbáltam ismerkedni, de a végén mindig visszakanyarodok hozzá..:) szóval valamennyire átérzem.

Tudod, szokták mondani hogy az első szerelem örökre megmarad. Soha nem lehet teljesen elfelejteni.

2018. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha újra szingli lesz azonnal csapj le rá.
2018. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég komoly a mostani kapcsolata. Nem tudom mikor lesz szingli ha egyáltalán az lesz. És nem tudhatom hogy újra megszerethet valaha...😣
2018. júl. 18. 18:23
 4/5 anonim válasza:
60%
Én 4 évig voltam szerelmes egy srácba, voltak komoly kapcsolatai, meg kalandjai is...Mindegyik fájt. Ma már elmondhatom hogy 2 és fél éve boldog kapcsolatban vagyok VELE. Megérte várni. :)
2018. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Sokkal idősebb vagyok, mint te és én is 5 évig voltam oda egy pasiért, aki csak akkor vett elő, ha épp az országban volt és szexelni akart. Időközben voltak még próbálkozásaim, de mivel nem alakult ki tartósabb kapcsolat senkivel, minden újabb alkalommal találkoztam vele. Effektiv kihasználta, hogy tudta, bármikor ott vagyok, amikor kedve akad. Tavaly találkoztam valakivel, aki megmutatta, milyen az, ha viszonozzák is azt, amit adsz. Sajnos már ez az illető sincs képben, de azóta úgy érzem, hogy már el tudnám utasítani az előzőt, ha újra jönne. Vagy ki tudja... :) Azt mondják, addig van valaki jelen az életedben, amíg tanulnod kell tőle, illetve te kell neki valamit megtaníts. Van olyan barátnőm is, aki évek múlva visszatalált az első szerelméhez és azóta boldog feleség 2 gyermekkel.
2018. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!