Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak akkor hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak akkor hogyha nekem ugyan az a srác tetszik mint a barátnőmnek?Lejjebb részletezem...

Figyelt kérdés
A legjobbbarátnőmnek régóta ugyan az a srác tetszik mint nekem.Csak nekem összejött a dolog a fiuval és elkezdtünk randizni aztán meg összejöttünk,és titkolnom kell a barátnőm elől mert élhal a barátomért és nekem szokta mondogatni az álmait ,vágyit a srácról,és nem azért de már kezd zavarni.Mitcsináljak vele ? Hogyan mondjam el neki a dolgot ? félek hogy utána nem lessz a barátnőm annyira szarul esik neki ..szerintetek?

2021. ápr. 23. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én biztos nem így csináltam volna. Te sem vagy igaz barát ha volt pofád összejönni vele. Nálunk is volt hasonló helyzet, de mi mindketten elküldtük végül, mert szerintem ennél a barátság fontosabb. A kapcsolatok nagy része szakítással végződik. Remélem a tiétek nem fog, de ha mégis, akkor kihez fogsz futni. Ahhoz a csajhoz akivel egy pasi miatt vesztél össze. Szerintem nem éri meg az ilyen. Kivéve ha tényleg nagyon jó a pasi és hosszan tartó kapcsolat lesz, de ezt előre nem tudod megmondani vagyis elég kockázatos.

Egyébként valószínűleg én is hasonlóképpen reagáltam volna, mint a barátnőd, de ha nem egy hónapos kapcsolat lesz, akkor bele fog törődni és meg fog bocsátani. (Legalábbis én ezt tenném). Bár ezután mindig az lebegne a szemem előtt, hogy egy pasit többe nézel nálam.

2021. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Édeshármas?
2021. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell elmondani. Titkolózzatok tovább, olyan izgi !
2021. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!