Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit cselekedjek, segítene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cselekedjek, segítene valaki szerelemi temeba?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem és ő is szeret engem, viszont voltak egyessegeink. Ő egy autó szállító cégnél dolgozik az országba helyben, de a főnöke néha kéri, hogy menjen külföldre is ami több napos utazás. Már 1 év után letiztaztuk, hogy én nem mentem egyetemre mert várom öt, de akkor ő meg nm megy külföldre hanem csak az országban dolgozik. De fel a főnökének is nemet mondani. Hiába beszéltük meg ezt azóta már legalább 5 szőr volt. Mostmar úgy érzem nagyon betelt a pohár. Csúnyán össze vesztem vele habár ő egész nap könyörgött ma is. De nem csak ez a problémám, hanem,hogy nagyon sokat ugraltatja is a cégnél is. Heti egy nap vasárnap találkozunk maximum 24 óra és ennyi. Mert vagy ide küldi vagy oda és semmi ideje rám. Olyan is van, hogy reggel és este beszélünk pár szót és ennyi. Nm akarok gyerekes lenni de nagyon tanácstalan vagyok. Nincs kivel megbeszéljem ezt és nagyon nyomja a lelkem csak sírni tudtam egész nap. Kérek mindenkit ne iteljen el és tényleg nem akarok rossz lenni de nagyon tehetetlen vagyok. Bocsánat az osszeszedetlen irasert! Én 20 éves vagyok és a barátom 21 ezt elfejtettem irni.

2021. ápr. 27. 18:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen biztos, hogy dolgozik. Azért nem kap pénzt mert igazából nincs rá szüksége nagyon és ő nem kéri a főnök meg állandóan vagy épít vagy új autókat vesz a céghez stb aztán, idovel megadja.
2021. ápr. 27. 21:09
 12/21 anonim ***** válasza:

Azt tudom elképzelni akkor hogy munkamániás vagy valamiért nagyon szereti a munkáját.


Ülj le vele és beszéld meg vele hogy miért csinálja ezt.


Egyébként ha jól értem akkor már csak max pár hónapig kell ezt elviselned. Én is olyan kapcsolatban vagyok ahol keveset tudok találkozni a párommal tudom hogy nagyon rossz. De ha valami normális indokot tud mondani arra hogy miért viselkedik ilyen ostobán hogy miért fontos ez neki ennyire akkor talán még egy kompromisszumot lehetne kötni erre a kis időre hogy mindkettőtöknek jobb legyen.

De előszór is tudni kell az indokot hogy miért ilyen nagyon fontos neki az hogy ott dolgozzon és hogy ennyire komolyan csinálja mintha az élete függne a munkától.

2021. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem pat hónapig csinálja mert már mióta ismerem ugyan ennél a cégnél van. Kérdezem h miért fontos ennyire de sosem tud választ adni. Szerintem attol fel, hogy máshol nem tudná helyt állni. Van egy ilyen gyanúm. De ha rakerdek úgyse valja be.
2021. ápr. 27. 21:31
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatnál fontos a rendes kommunikáció.


Az hogy máshol nem állna helyt az nem indok arra hogy ennyire akarjon dolgozni. Semmi szüksége a pénzre és előbb utóbb úgyis ott kell hagynia. Valami másnak kell még ott lennie hogy fizetés nélkül is ennyire dolgozni akar.

2021. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hat más nincs. Megcsalni 100%, hogy nem csal meg. Mi más lehetne? Nm tudom igazából..
2021. ápr. 27. 23:45
 16/21 anonim válasza:
45%
Menj egyetemre, jobban jársz vele!!!!!!!!!!! A pasival kapcsolatban nem tudok mit mondani, hagyd el...
2021. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nincs de a jelek szerint azonban van valami.

Azt hogy mi az a valami pedig csak ő tudja megmondani.

Én csak ezeket az lehetőségeket látom:

-Megbeszélitek.

-Eltűröd még addig míg el nem mentek egyetemre és kénytelen lesz felmondani.

-Szakitatok.

2021. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyetem már úgyis mindegy, max keresztfélévre tudnál menni, azzal meg nem javaslom kezdeni. Ha tényleg nincs oka ott maradni, akkor állítsd választál elé, indokolja meg a maradását és hogy miért nem vagy fontosabb neki, ha semmi nem segít töltsetek külön időt (mármint nem csak ritkán találkozva, hanem 'hivatalosan' is külön). Akkor lesz lehetőségetek átgondolni, érdemes-e folytatni. Én is imádtam, ahol dolgoztam, minden értelemben álom volt, de amint a kapcsolat útjába állt leültem beszélgetni a főnökömmel, mert a párom akkor is fontosabb lesz. (végül sajnos szétmentünk, pont a felmondás előtt, szóval maradtam, de nem ez a lényeg)
2021. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Nagyon segítőkészek voltatok. És köszönöm a rám szánt időt is. 😊
2021. ápr. 29. 20:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Sikerült jutni valamire? :)
2021. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!