Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit cselekedjek, segítene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit cselekedjek, segítene valaki szerelemi temeba?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem és ő is szeret engem, viszont voltak egyessegeink. Ő egy autó szállító cégnél dolgozik az országba helyben, de a főnöke néha kéri, hogy menjen külföldre is ami több napos utazás. Már 1 év után letiztaztuk, hogy én nem mentem egyetemre mert várom öt, de akkor ő meg nm megy külföldre hanem csak az országban dolgozik. De fel a főnökének is nemet mondani. Hiába beszéltük meg ezt azóta már legalább 5 szőr volt. Mostmar úgy érzem nagyon betelt a pohár. Csúnyán össze vesztem vele habár ő egész nap könyörgött ma is. De nem csak ez a problémám, hanem,hogy nagyon sokat ugraltatja is a cégnél is. Heti egy nap vasárnap találkozunk maximum 24 óra és ennyi. Mert vagy ide küldi vagy oda és semmi ideje rám. Olyan is van, hogy reggel és este beszélünk pár szót és ennyi. Nm akarok gyerekes lenni de nagyon tanácstalan vagyok. Nincs kivel megbeszéljem ezt és nagyon nyomja a lelkem csak sírni tudtam egész nap. Kérek mindenkit ne iteljen el és tényleg nem akarok rossz lenni de nagyon tehetetlen vagyok. Bocsánat az osszeszedetlen irasert! Én 20 éves vagyok és a barátom 21 ezt elfejtettem irni.

2021. ápr. 27. 18:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Vegulis igen megigerte, hogy ősszel elmegyunk egyetemre és keres ott állást. Aztán több időt leszünk együtt.
2021. ápr. 30. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!