Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régen rá vágytam, most hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen rá vágytam, most hogy meg kaphatom nem kell?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve nagyon pedáloztam egy lanynal de volt baratja bár nem zavart folyton ő rá gondoltan eltelt 4 év szingli most és ramirt mizu velem azóta volt sok csajom de h mondjam meg h nekem max dugásra kene? SOS help! Koszi


Nem tudom mi van velem de már nem érzem azt a garázst most meg ő pedalozik



#mivanvelem#csajsziakar#marnemakarom#dreamteam #nyaralas#sokbakerulegycsaj#sunaszőr
2021. máj. 7. 18:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10-es haha :D ettől azért komolyabb és romantikusabb közlésmódot várok;)


Amúgy... tenyleg nem utasítanam vissza:P

2021. máj. 7. 19:02
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

:DDD

bástyám.

mondd meg neki őszintét, amit érzel:

Cuncim, jó vagy de már elmúlt a múlt, én meg előre törtem. Nem véletlenül írtál te rám és keresel engem, rám fér egy kis huncutkodás, ebben tudsz segíteni, de a lelkem már másé lesz!


aztán adósan, csapjad neki.

2021. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12 nem ez sem túl aranyos, valami szép szöveg kene na 😂meg h utána az agyba jöjjön velem :D
2021. máj. 7. 21:14
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
hát fiam elolvastam azokat a hestegeket jó nagy veréb lehetsz
2021. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Csak nem James Prince?
2021. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit kérdező,húz a picsaba és hagyd békén a lányt.Gondolj bele,most kábítód egy drabig kihasználód,széttiprod a lelki világat,csak azért mert kanos vagy?? Neked nem kéne nő,míg nem tudsz normalisan gondolkozni.amugy egy kávézóba mond el neki lehetőleg jó forró kávé legyen😂😂😂
2021. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha most elfekszel vele akor utána eldobód majd jön a kövi?
2021. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csend és hula szaga mi kis kérdezőnk,megszűnt létezni 😏.

Komolyan milyen válaszokra,vártál???

Tételezzük fell egy normális érték rendel rendelkező,lányról van szó.Ki mint a többi ugyan olyan lány varja az igazit(aki nem te vagy) miért feküdne le veled? Még járni se,jártok szerinted úgy belle menne??🤭

Ha még "olyan" lány,lenne még úgy se feküdne le veled.Már ha nem vagy egy nagyon híres tiktoker🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️. Azért képzeld már fordítót a szituációt

fordítva☝️,Ő akkar veled szexelni és semmi mást,most -oké ez nekünk fiuknak -tök jó dolog,de gondolj bele akkor nem kellesz másra csak arra,ami nekem kicsit rossz lenne mert a lánynak nem vagyok annyira fontos,hogy a barátja legyek és nem a kuro pajtia..És egyszer jönni fogg egy srác kit érzelmileg és szexuálisan is vonzónak fogg talállni és akkor te maradsz hopon.Meg versébe is elmondhatod neki,hogy jó a segge és szívesen dugnál vele mert ha a lány egy kicsit is normális úgy pofon vág,még köpni se foksz majd amit megérdemelnél😂😂😂.

2021. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!