Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjek el valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjek el valakit akibe belezúgtam de nem kaphatom meg?

Figyelt kérdés

Annyi lenne hogy beleszerettem egy lányba már elég rég óta jóba vagyunk viszont vak voltam és ez friendzonenál jobb nemhiszem hogy lehet , eddig rózsaszín ködbe voltam.

Viszont az a gondom , hogy tudom hogy új lányt kéne keresnem viszont az előzőn nemtudom túltenni magam mert még mindig gondolok rá és az utóbbi időben más lányok nem érdekelnek pedig náluk lenne esélyem. Tudom elég fura szitu. 17F



2019. jún. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt nálam egy évig, aztán találkoztam egy másik lánnyal. Most nála is ez van egy éve

majd úgy tudod, hogy jön egy lány aki tökéletes lesz számodra, és nem leszel olyan szerencsétlen mint én.

2019. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipőben járunk :D
2019. jún. 18. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj egyből túl lenni rajta, mert nem fog menni. 4 évig tetszett egy fiú és egy pillanat alatt úgy friendzonolta a kis szívemet hogy fél évig tartott feldolgozni :D az idő segít. Ne gondolj rá túl gyakran, ez a lényeg. Próbálj szimplán barátként tekinteni rá, tudom hogy nehéz de hónapokig örlődni magadban még mindig nehezebb :D Menj el a haverokkal valahova, sportolj, csináldd azt ami úgymond eltereli a figyelmedet :)

Úgyis jön idővel egy számodra tökéletes csaj,akivel oda

meg vissza lesztek egymástól.🤷‍♀️

2019. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akiknel lenne eselyed, azokat repazd meg, s hidd el fog jelentkezni o is, amint ezeknek hire megy.
2019. jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!