Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá hogy összejöj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy az exem hogyan ,,beszélhetném” rá arra, hogy újból együtt legyünk? 3 éve ismerjük egymást, 1 évet voltunk együtt, a mai napig találkozgatunk és beszélünk minden nap. A talikon sokszor ölelgetjük egymást vagy éppen adunk szájra puszit, hol a lány, hol én kezdeményezem.Konkrétan úgy viselkedünk mintha együtt lennénk. Azt mondja szeret és nem akar elveszíteni, de nem akar kapcsolatot mert nem érzi, hogy készen állna. Miért mondhatja ezt? Érdekelne, hogy lányok fiúk mi a véleményetek erről? Esetleg tippek tanácsok hogyan szerezhetném vissza? Most, hogy jön vissza a suli érdemes minden nap találkoznom vele? A sok találkozóval elérhető valami? Tanácstalan vagyok megköszönöm ha valaki segít. Előre is köszönöm.

2021. máj. 8. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem csodálom hogy nem tudod mivan,elég furcsa ez a dolog....egyáltalán akkor mit akar a lány? Ezekből a csókokból azért valaminek lennie kéne. Ha nem akar kapcsolatot akkor miért nem beszélitek meg, hogy azért néha "összejárhatnátok" vagy valami...így ez ilyen elég szopatós dolog...nem tudom hova tenni de tényleg D:
2021. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy light-os barátság extrákkal kapcsolatnak tűnik. Szerintem elég jó helyzetben vagy. Így is van csók, ölelés, tali, de nem vagytok együtt, azaz nem kell szakítanod, ha megtetszik más.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: A testi érintések (pl. csók) és az együtt töltött idő elméletileg elkezdi majd kialakítani a mélyebb vonzalmat. Ne legyetek együtt állandóan, de több tali növeli a vonzalom kialakulásának esélyét. Ha pár hét/hónap után is ebben az állapotban maradtok, akkor kérdezz rá újra.

2021. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Csajként lefordítom: jó vagy lelki szemetesnek, esetleg jó veled a szex, de mint férfi, mint pár már nem vagy elég számára.
2021. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!