Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék a fiúba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a fiúba?

Figyelt kérdés
Az évfolyamba jár egy srác jól néz ki amikor meglátom zakatol a szívem és elpirulok . Amikor beszélgetek vele a fellegekbe érzem magam . Ezek alapján szerelmes lennék belé?
2021. máj. 14. 20:16
 1/9 anonim válasza:
90%
Valószínűleg igen
2021. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és amikor rá gondolok megmagyarázhatatlan jó érzésem van
2021. máj. 14. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
igen
2021. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az,hogy lehet,hogy mellete egy bunkó,arrogáns,beképzeltnek tartom? Akkor,hogy hozhat ki belőlem ilyen érzéseket?
2021. máj. 14. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mert a legtöbb tinilány az ilyen bunkókra bukik.
2021. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem csak helyesnek tartod. Az ember hajlamosabb elnézni a rossz tulajdonságokat, ha az illető vonzó. Nekem is van olyan fiú, aki külsőre bejön, de mellette iszonyat bunkó.
2021. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem így értetem valahogy csak a teste vált ki belőlem érzéseket (a lelkemnek valahogy nem jön be meg a szívemnek ) így is szerelmes lennék belé?
2021. máj. 14. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak fizikailag vonzódsz hozzá, szerintem. Van ilyen.
2021. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És,hogy tudnám ezt "befejezni"? Nem akarok vonzódni hozzá,mert egy utálatos bunkó .Mit tegyek? Vagy csak mondjam azt magamnak,hogy csak a testemnek tetzik a szívemnek soha sem fog?
2021. máj. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!