Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Meg soha se szerettem ennyire valakit, de ő csak barátnak néz.

És ez már 1 éve tart ugyerzem kicsit minden nap meghalok legbelül, a tudatban hoyg ő mással van.

Vannak udvarloim nem vagyok csúnya se kover de mindegyiket visszautasitotam miatta mert senkiben se találtam meg az amit benne, volt valami ami Megfogott benne de azóta se senkiben nem láttam még uyganazt.



2020. jún. 19. 12:10
 1/4 Thispain ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen. sztm. tedd féltékennyé.
2020. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos beleestem már én is ilyen szituációba de a vége sosem lett jó és mindig bebizonyosodott hogy nem szabad olyan ember után menni aki nem tudja viszonozni mert a másik fél szenved! :(

nálam is megvolt ez de nagy szenvedés volt és örülök hogy vége.

ja és ilyen esetben azt ajánlom neked hogy ne hagyd magad megalázkodni és kihsználni!!!!

23/F

2020. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten en is azt javaslom próbálj tovabblepni, viszont szemelyes tapasztalat:


Egy evig odavoltam a sracert, addig 2 lanyon is atment, nem tunt olyannak aki komoly kapcsolatot szeretne, en viszont nagyon olyan vagyok, megis szerettem. Egy ev utan osszejottunk es mindketten komolyan szeretjuk egymast.


Nem lehet elore tudni mi lesz, igy utolag megerte kitartani, de persze nem mindenki ilyen szerencses.

2020. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!