Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg az a normális ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a normális ha egy fiú 15-16 évesen kezdi az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzek semmi gond.
2021. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert engem annyi idősen nem érdekeltek annyira a lányok, de mostmár igen, de nem merek ismerkedni. Lehet ha fiatalabban keztem volna most könnyebb lenne?
2021. máj. 23. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális én 15 évesen már nem voltam szűz se
2021. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
3as vagyok az hogy nem mersz ismerkedni a te hibád és nem az hogy nem kezdted hamarabb szimplán beszari vagy😅 de ezt ne sértésnek vedd csak nincs össze függés abban hogy nem mersz oda menni és hogy mikor kezdted
2021. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban kezdted volna, akkor már lenne valamennyi tapasztalatod, így most könnyebb lenne. Ettől függetlenül 15évesen ugyanolyan nehéz lett volna mint amilyen most.


Azaz lényegében teljesen mindegy, hogy mikor kezded, az első lépéseket megtenni nehéz. Ettől függetlenül légy magabiztos és csináld

2021. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!