Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egy barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy barátnő nélkül vagy beteljesületlen szerelmek után úgy érzem hogy nem vagyok "egész" ember?

Figyelt kérdés
Jó, persze, értem, evolúció meg ösztönök.... De mégis. Itt vagyok 18 éves fiú, gáz vagy nem gáz még soha nem volt kimondottan kapcsolatom, de úgy érzem még egy kis ideig olyan jól ellennék csak haverokkal, barátokkal meg lányokkal haverságban de itt az a krva biológia.... Úgy érzem mindenképp kell egy lány akivel együtt vagyok különben szétesek fejben meg lélekben is... Úgy érzem hogy nem vagyok teljes ember... És ráadásul elég rossz a talasztalatom eddig nők terén. Úgymond nagyon válogatós vagyok, ha valakibe szerelmes leszek vagy nincs vele szerencsém mert nem jövök be neki vagy n akar ismerkedni vagy csak simán én vagyok balfasz és addig húzom a komolyabb megismerkedést hogy mással jön össze.... Ilyenkor mégis mi fsz van????

2021. jún. 7. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Az van, hogy türelmetlen vagy magaddal. Nyugi.
2021. jún. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez normális. Én is nagyon sokszor érzem így magam, pedig lány vagyok. Nem volt még kapcsolatom, csak néhány ügyetlen próbálkozásom, és nagyon imbolygok, néha azt érzem, hogy egyedül is jól megvagyok, néha viszont nagyon hiányzik, hogy végre megtapasztalhassam az igazi szerelmet, nem csak az idétlen "tini-játszmázás" - okat. Olyankor mindig rossz a hangulatom, és úgy érzem szükségem van arra, hogy legyen mellettem valaki.

De hidd el, jobb kivárni egy megfelelőt, mint hogy csak azért összegyere valakivel, mert nincs más, és később mégnagyobb fájdalmat okozzatok egymásnak. Szóval kitartás, ne add fel!

2021. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 7. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!