Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek?(többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek?(többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg nyolcadikos vagyok jövőre kilencedikes. Van egy lány az osztályban aki előttem ül mindketten vonzodunk egymáshoz. Szép lány nagyon arcra csak az alakja szörnyű. Mivel valószínűleg nagyon sok időt fogok a nyáron tölteni lehet rahajtanek egy jobb adottságokkal rendelkező lányra de ott meg nem akarom se megbántani se elveszteni.

2021. jún. 7. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hat akkor beszeljetek meg, hogy legyetek baratok :)
2021. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%
Ha az a bajod hogy nem formás a feneke/melle akkor szerintem nyugodtan probálkozhatsz mert még fiatal és úgyis változni fog :) ha viszont arra gondolsz hogy esetleg duci vagy valami akkor legyetek max csak barátok de semmi képen se gyere össze olyan lánnyal akihez külsőleg nem vonzodsz
2021. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Neked nem való barátnő.
2021. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es nem duci csak ilyen semmilyen csak szép arca van.
2021. jún. 8. 07:23
 5/7 anonim válasza:
47%
3. Miért nem való nekem barátnő ?
2021. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert még éretlen. Ez látszik a kérdésből, megfogalmazásból is.
2021. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy külső megfog, belső megtart, de ez nem jó dolog, hogy csak azért mert nem modell alakja van (ráadásul még ducinak se mondható) máris veszett ügy. A szépség múlandó, ezt sem ártana megjegyezni. Mondjuk ahogy előttem is leírták, látszik még, hogy nem vagy elég érett egy kapcsolatra. De ha mindenképp akarsz barátnőt akkor legalább ne bolondítsd mindkét lányt, ha találsz valaki mást az osztálytársad helyett akkor utóbbit engedd el, lehet hogy kicsit megbántódik először, de hosszútávon ez a jó döntés, higgy nekem.
2021. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!