Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csinálnom, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom, ha tetszik egy osztálytársam?

Figyelt kérdés

Hali. Lehet fura kérdés lesz. Szóval megtetszett az egyik lány osztálytársam, de nem egészen tudom ezt az egész folyamatot. Tehát gondolom közelednem kellene valahogy, mielőtt elhívom randira. Ez az egész kb meddig

tart? Mindegy, hogy miről beszélgetünk? Kell már most valami “jeleket” küldeni felé, hogy bejön? Illetve, hogyan lenne a legjobb elhívni őt randira?

16/f



2021. jún. 7. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy csináltam ennyi idősen, hogy elhívtam őket egy négyszemközti beszélgetésre, majd elmondtam, hogy mit érzek. Ugye mondanom se kell, hogy ezt felejtsd el, mert qrvára soha nem jött be!

25/f

2021. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Jobb ha már most feladod, ha összejössz vele, azért lesz gáz helyzet az osztályban, ha szakítotok, akkor azért. Ha meg visszautasít akkor azért. Egyszerűen ebből nem lehet jól kijönni, nem akarsz 1 évet feleslegesen kidobni az életedből egy olyan lány miatt, aki nem értékel.
2021. jún. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én azt amit az első írt soha, semmilyen körülmények között nem ajánlom. Nőnek kitárulkozni ennyire az elején annyit tesz, hogy lenullázod előtte magadat teljesen.

A nők nem igénylik azt, hogy kifejezd, hogy mennyire tetszenek, mert akkor csak ego boostnak fognak használni, és nem fognak egyenlő félként tekinteni rád.


Szóval megnyílni csak akkor szabad, ha már van köztetek valami, különben ezzel buktad is és megy valami olyanhoz, aki kellőképpen leszrja és ezáltal felértékelődik a szemében.


Próbálj meg vele beszélgetni, aztán, ha el tudtok beszélgetni, akkor hívd el valahova, aztán ha elment veled valahova, akkor kérdezd meg tőle a végén, hogy legközelebb is lenne-e kedve ilyesmihez, szóval egy normális emberi kapcsolatot próbálj meg kialakítani, ne csússzál másszál előtte, mert akkor tuti nem lesz semmi.

2021. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
#3 erről eszembe jut, milyen érdekesen működnek a nők. Amíg nem vagytok együtt le kell szard ahhoz, hogy legyen valami, viszont amikor mar egyutt vagytok, elvárja hogy vele foglalkozz, és nyílj meg. xD P.S. Tisztelet a kivételnek
2021. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából még annyit kérdeznék, hogy miket ajánlotok miről lehet beszélgetni, vagy beindítani egy beszélgetést. Csak mert így picit fura, ha csak random odamegyek és mondok valami tök randomot. Szóval kezdjem ilyen nagyon alapokkal, hogy hogyan sikerült a felmérő, stb stb?
2021. jún. 8. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, kezdj az iskolai dolgokról beszélgetni vele!

Előre szólok viszont, hogy ha szakítotok, akkor a lányok megutálnak az osztályodban, és előbb utóbb sajnos iskolát kell váltanod, szóval csak óvatosan!!!

2021. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem amúgy tökre bejönne ha egy fiú odajönne hozzám és elmondaná szünetben , hogy bejövök neki. Mert amúgy az egy tök nagy dolog ha valaki ezt meg tudja csinálni, ehhez kell ám bátorság . Csak ugye lehet hogy ez csak nálam van így és a többiblánynál nam.(lány vagyok amúgy)
2021. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy... Nem is csoda, hogy így nem lehet kiigazodni a lányokon. Ha elmondod nekik mit érzel, akkor már nem kellesz nekik, ha meg nem mondod, akkor meg az a baj :D.

Én szerintem maradok a beszélgetésnél, aztán ha valamikor kettesben leszünk megkérdem lenne e kedve kimenni.

2021. jún. 9. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjed azzal, hogy megkéred őt, mivel tölti a nyarat. Igyekezz, mert jön a szünet! Aztán erről majd eszedbe jut több minden: hogyan töltöd Te, merre járt már idehaza vagy idegen országokban, szeret-e a hegyekben, tengerparton...

Ha tartana a suli, akkor megkérhetnéd, hogy segítsen valamit megmagyarázni, mert Te "nem érted". Ekkor szóba jöhetnek a kedvenc tantárgyaitok, tanárok, mi szeretnétek lenni az életben, szereti-e az állatokat, hol lakik, sokat utazik-e naponta a suliba. Aztán jön majd magától a folytatás. Hívd meg egy fagyira, sétára aztán (mint fentebb javasolták) kérdezd meg, hogy van-e kedve ismét találkozni.

2021. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!