Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Attól tartok hogy kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok hogy kezdek beleszeretni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom és attól tartok hogy kezdek beleszeretni, de félek hogy ezzel mindent elrontok a

barátságunkat. Nem merem megmondani és nehezen tudom kimutatni is..Lehet hogy eddig csak elnyomtam és magamnak sem akartam beismerni,dee mostanában egyre erősödik ez ,ha találkozok vele utána mindig fölkvarés és hiányzik.

Nem tudom mit tegyek!?:(



2021. jún. 28. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Két lehetőséged van:

- Elnyomod magadban a vágyat és barátok maradtok, viszont ebben az esetben még évekig szenvedhetsz ettől.

- Bevallod neki őszintén, hogy mi a helyzet. A barátság talán tönkremegy, de kevésbé szenvedsz majd az érzéstől.


Egyébként én akkor is tudnék barátként tekinteni egy lány barátra, ha bevallaná nekem az érzéseit.

2021. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Újabb bizonyíték a fiú-lánybarátság nem létére
2021. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Értem..dee igazából azóta kezdtem többet belegondolni mióta ő félreérthetően viselkedik,tehát lehet hogy lenne esélyen, de ha ő nem lép, nem ír, nem keres sokszor, akkor én nem akarok nyomulni. És ezért vagyok rá kicsit mérges, hogy ő elültette ezt az érzést bennem.

De mivel nem egyértelműek a jelzések, nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés elmondani.

2021. jún. 28. 16:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szívesen segítek... Hasonló cipőben járok én is..


Szükségem lenne több információra... Hogy érted azt, hogy félreérthetően viselkedik? Miket szokott csinálni? Mondani?Mondott valamit arról, hogy ő, hogyan tekint rád? Hány évesek vagytok?

2021. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te, sok mindent láttam már én is, és engem is érdekelne a fentebb leírt kérdés
2021. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Same things.

Bár nálam bonyolítja, hogy amúgy kapcsolatban vagyok mással :/

De én a "ezt tuti nem fogom elmondani neki soha" kategóriát kedvelem. Véleményem szerint, így rajtam kívül mindenkinek könnyebb és jobb. Nem megy rá a barátságunkra, a kapcsolatom meg majd alakul, lehet ez ilyen hirtelen fellángolás, ami csak úgy elröppen előbb-utóbb.

2021. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel kérdező, hogy miért csesznél el mindent szerinted, ha bevallanád az érzéseid. Arról szó sem lehet, hogy szintlépésként tekintesz erre, ami akár jó is lehet? Miért kell úgy tekinteni erre, mintha rossz lenne?
2021. jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elég biztos magamban,mert rajta sem látom azt,hogy nagy erőfeszítést tenne értem,de lehet hogy igazatok van és jobb az egyenes út.Egyébként meg osztálytársak vagyunk.Volt amikor bókolt ,mintha flörtölt volna velem meg ugratott. Néha vannak pillanatai, amikor látom hogy máshogy néz rám, néha zavarba is jön és célozgat, deee ez mind csak néha-néha.Van amikor közömbösen viselkedik,van amikor rajongással néz rám.Nagyon összezavaró és lehet csak félreértem.A helyzetet még nehezíti, hogy ő maga sem tudja

hogy kikhez vonzódik .A fiúkhoz biztos, kicsit a lányokhoz is valószínűleg ..nehéz kódolnom, hogy ezek egy meleg jó barát kedves gesztusai vagy tetszem neki.Bár évek óta ismerjük egymást régebben nem viselkedett így,ezért gondolom hogy ez most más.

2021. jún. 30. 11:10
 9/17 A kérdező kommentje:
*Van amikor közömbös vagy kifejezetten ignorál is..
2021. jún. 30. 11:24
 10/17 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy már több fiúval is volt dolga,de lánnyal még sosem..
2021. jún. 30. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!