Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Attól tartok hogy kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok hogy kezdek beleszeretni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom és attól tartok hogy kezdek beleszeretni, de félek hogy ezzel mindent elrontok a

barátságunkat. Nem merem megmondani és nehezen tudom kimutatni is..Lehet hogy eddig csak elnyomtam és magamnak sem akartam beismerni,dee mostanában egyre erősödik ez ,ha találkozok vele utána mindig fölkvarés és hiányzik.

Nem tudom mit tegyek!?:(



2021. jún. 28. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé és mondd meg neki. Azt majd akkor legalább kiderül.
2021. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

",mert rajta sem látom azt,hogy nagy erőfeszítést tenne értem,"

Te se érte.

2021. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Bejössz neki. De töketlen lépni és szerintem ő se tudja hogy kölcsönös. Amúgy meg házi nyúlra nem lövünk, szóval keress mást szerintem.
2021. júl. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Naa, haladunk ? :)
2021. júl. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A napokban sok időt töltöttünk együtt és voltak megint kétértelmű elszólásai..pl hogyha rám néz nem bírja ki hogy ne mosolyogjon vagy kérdezte hogyan közeledhetne felém vagy hogy biztosan azt hiszik hogy együtt vagyunk..Általában viccbe burkoltan mondd ilyeneket..dee nem tudok rajta kiigazodni, mert masnap meg közömbösen viselkedik vagy más lányokkal is ilyen kicsit:(

Én pedig nem mertem rákerdezni egyszerűen félek hogy elrontok mindent,túl sokszor jár a fejemben azóta.

2021. júl. 19. 14:59
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki. Közömbös mert fél hogy mások mit gondolnak vajon. Nem rontasz el semmit, legközelebb ha ketten vagytok poénkodd be, hogy ha akar megcsókolhat vagy hasonló. Jó fiatalok lehettek
2021. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Figyi, egyszerűen ilyenkor megkérdezheted, hogy miért mondasz nekem ilyeneket, "teccem neked" ? :D

Ezt ugyanúgy viccesen, ahogy ő szokta ;)

Aztán itt már nemigen lehet kibúvót keresni.

Aztán a kövi lehetne az, h a többi lánynál akiknek ugyanilyeneket mond, azok is bejönnek neki ? :D

2021. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!