Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tudnám elfelejteni azt akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba hosszu idő óta (3 éve senkibe se voltam az). Tud is róla de ő csak barátként gondol rám és sajnos 2-3naponta összeveszünk aztán kibékülünk. De mostmár elértem arra a pontra hogy szeretném őt elfelejteni de nem megy :/ a szívem szakad meg.

Múltkor mondta hogy találkozik majd egy sráccal tinderről mert ilyen helyes meg olyan cuki a srác és annyira fájt ez nekem tudom önzőség hisz az ő boldogsága csak tényleg a szívem szakad meg ez miatt hogy egyszerűen csak barátként gondol rám..



2021. júl. 1. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, tiltsd le mindenhonnan és ne találkozz vele 🤷‍♂️
2021. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem megy. Ha letilom is feloldom mert tulsagosan hianyzik es o is ugyan ugy beszelget velem mert hogy baratok vagyunk de en meg tenyleg eltudom vele kepzelni az egesz eletem es nem o inkabb csak baratkent gondol ram..
2021. júl. 1. 18:54
 3/8 anonim válasza:
100%
Ahogy leírtad, súlyosnak tűnik a helyzet. Nekem is ismerős az érzés, nem vagy egyedül. Annak a tudata, hogy régen szeretted, de most már más felé húz a szíve, minden egyes alkalommal felkelti benned akaratlanul is a régi benemteljesült szerelem emlékeit. Ez a csalódottság érzet mérgezni fogja a tudatod és a szíved, ha nem teszel ellene valamit. Próbáld meg pár hónapig van évig kizárni az életedből, vagy minimum a tudatodból, és majd ha később ismét találkoztok, már egy fokkal könnyebb lesz neked is. Ez egyébként a Friendzone átkozott esete is egyben, hogy a szerelmedet ignorálja, de barátnak elfogad. Ha sehogy sem fogad már el, csak barátnak, és ha még utólag kiderül, hogy egy másik fiú már lestoppolta, neked is ignorálnod kell őt. Ne fuss olyan vonat után, amelyik nem vesz fel.
2021. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TotoJTD válasza:
100%
Valóban ki kell lépned az életéből. Az iránta érzett szerelem így, hogy tartjátok a kapcsolatot, soha nem fog elmúlni, és ez később mentálisan tönkre tehet! Tudom milyen érzés, amikor az ember lelkileg egy roncs. Nem kívánom senkinek. Fájni fog kizárni őt, de ha szeretnél magadon segíteni, meg kell tenned. Rajtad majd az idő fog segíteni, az az egy ami képes megoldani ezeket a dolgokat.
2021. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%
Juj, ez nagyon rossz lehet. A lány részéről pedig önző dolog, hogy a randikkal neked dicsekszik el, mikor tudja, hogy érzel iránta. Vagy az lesz, hogy szerelmes leszel valaki másba, és akkor nem fog érdekelni ez a lány, vagy pedig le kell építened a kapcsolatot. Különben magadat kínzod.
2021. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csakis magadra fókuszálj. Eltereli róla a figyelmedet. Az önbizalmad is felmegy és nem fog érdekelni. Hihetetlen hogy ha elkezded szeretni magad, milyen könnyen ki tudsz zárni valakit, akiről azt hitted hogy nem tudsz nélküle élni. (Hasonló cipőben vagyok)+ focus on you, until the focus is on you

16l

2021. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben járok/jártam. Ez a 6 hónap karantén ebből a szempontból tökéletes volt. Nem tudtam vele találkozni, próbáltam nem eszembe juttatni, és a sikerült elfogadnom hogy abból már nem lesz semmi, fölöslegesen hitegetem magam napról-napra.

Kitartást, csak adj magadnak egy kis időt :D

2021. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
minden kapcsolatot szakíts meg vele. ne üzengess vele (szegényt ne ignoráld, de te ne kezdeményezz beszélgetést), ne akarj vele találkozni, minden szálat szüntess meg. tudom, hogy eleinte borzasztóan nehéz lesz, de napok elteltével egyre egyszerűbb lesz. az első napokban keress magadnak valami elfoglaltságot, ami eltereli a figyelmedet.
2021. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!