Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem A legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem A legjobb fiú barátomba! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Az osztályból van egy fiú akire pár éve nem csak barátként tekintek.. tök jól elvagyunk, meg minden de nem akarom hogy a barátságunk tönkre menjen igy nem tudom ,h ,jó ötlet lenne e elmondani neki? szoktuk szivatni egymást és kergetjük egymst szünetekbe.. nem rég megölelt és én is vissza öleltem, de neki nem jó akármijen lány... én szeretem, de nem tudom h ő mit érez irántam? és az osztálytársaink egyfolytába szekálnak mert mi mindig együtt vagyunk és beszélgetünk szünetekbe.. tavaly ezért vesztem össze a legjobb bartnőmmel ,mert elhanyagoltam ,és nem akarok megint össze veszni vele.. a fiúval a suli utcsó hetében elmentünk volna a burger king-be csak ő a haverjaival lógott az nap.. ti mit tennétek a helyembe??

2021. júl. 2. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ne mondd el, maradjatok barátok! Nem szabad egy jól működő barátságot kockáztatni egy bizonytalan kapcsolat reményében. Idővel elmúlik.
2021. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó de mennyi az a idővel?
2021. júl. 2. 09:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki és legyetek boldogok próbáljátok meg együtt, így sosem fogsz arra gondolni h mi lett vna ha ...
2021. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Ne rugj fel több éven át tartó bizalmas barátságot egy buta szerelem miatt!
2021. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as jó de ha ő nem szeret akkor a barátságunk tönkre mey.-
2021. júl. 2. 09:55
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

"de nem akarom hogy a barátságunk tönkre menjen"

Ez amúgy sem barátság. Férfi és nő között nincs barátság, mivel az egyik mindig többet akar. Az pedig nem barátság. Nem veszítenéd el azt, ami amúgy sem létezik, viszont ha nem próbálsz vele összejönni, akkor nyalogatni fogod a mézes bödönt még jó pár évig.

2021. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 de van barátság, nekem is volt és van is jelenleg, nem akarunk többet, mindkettőnknek van kapcsolata. Rendesen működik.
2021. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
7 Aha.. Biztos sosem volt egyikőtök részéről sem rejtett vonzalom...
2021. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 van fiú lány barátság... csk vannak olyan fiú lány barátságok mint pl az enyém , hogy a másik többet akar
2021. júl. 2. 10:22
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
9 Mindegyik ilyen, elég sok lánnyal dumálgattam már, hogy ezt tudjam :)
2021. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!