Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjek kezdeményezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok van egy lány aki bejön és nem tudom merjek e kezdeményezni mert félek,hogy elutasit egyebkent a lany most lett 16 eves.Majdnem mindennap talizunk jol elvagyunk sokat beszélegtunk de azert meg is tartok egy kicsit.Valaki valami tipp?
2021. júl. 3. 03:04
 1/7 fyrexxx1012 válasza:
100%
Mindig megéri kezdeményezni. Mi lehet vele a baj ha mégis azt mondja hogy barátságnál nem lehet több.. Te megpróbáltad. Végül is ha félsz a kudarctól akkor nem csak ezt az esélyt hanem rengeteg másikat is elfogsz vesztegetni az életetben.
2021. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi a legrosszabb, mitől félsz? Nyilván, ha elutasít szarul fog esni pár napig, de nem fog kinyirni, nem fog elütni és nem fog megverni...
2021. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok fiú úgy képzeli el az elutasítást, hogy a lány majd biztos kinevet, otthagy, vagy valami hasonló. De hidd el, egy normális lány nem csinál ilyet. Nem fogja mindenki számára elérhető információvá tenni, hogy bepróbálkoztál nála. Menj oda, mielőtt valaki más teszi ezt meg! Sok sikert.:)
2021. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2021. júl. 3. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni nem veszithetsz semmit, ha nemet mond, nem csak o az egyetlen lany:]]
2021. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 vcagyok, elegge felreertehtoen irtam le:D


Szval, nem veszthetsz ha nemet mond, mivel lesz meg mas lany az eletedben, nem ccsak o.

2021. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki mer - az nyer - tartja a közmondás. Vajon hova jutsz majd évek múltán is, ha attól félsz, hogy a lány visszautasít? Ő meg talán attól fél, hogy egy fiú utasítja vissza. Es mindketten egyedül maradnak. Azért vagy fiú, férfi, hogy légy bátor.
2021. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!