Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan innenstől? Merjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan innenstől? Merjek kockáztatni?

Figyelt kérdés

Szóval hozzátok fordulok segítség kŕnt mert nekem kellemtlen erről beszélni szülővel ismerőssel.


A lényeg tőmören röviden

Van egy lány legyen a neve XY

Xy nekem már régebb óta tetszet mondhatjuk év eleje óta, nincs olyan rég de még is. És az utóbbi időben kezdünk jobban "összekerülni" voltak órák angol tesi ahol beszélgetni szoktunk, sőt csak ott szoktunk beszélgetni. Akárhányszor beszélgetünk boldogak vagyunk ezt kell érteni hogy nem unjuk egymást elvagyunk beszélgetünk folyton akármiről is és nevetünk meg minden ilyen bla. És nem régiben volt egy ilyen "buli" ahol lent voltunk ott is beszélgetünk nevetünk sokat késsöbb hazamentek mert haza kellet nekik egy időpontra érniük (bocs a hülye fogalmazásért) miután elmentek (barátnőivel haza) ott mondták az néhány baratom akik mondhatjuk jó barátjuk xy és forditva. Azt mondták hogy tudják mikor szerelmes xy és tudják hogy belém szerelmes. És tudják hogy hogyan viselkedik ha szerelmes xy és amit mondtak valamennyire igaz is volt. Úgy értem a viselkedés alapján. Azóta eltelt 2 nap. Nem nagyon beszélgettünk azóta legföbbként azért nem írtam vagy mentem oda hozzá beszélgetni mert féltem hogy valamit félrekúrok és várok a megfelelő pillanatra. És legföbbként azért nem merek kezdeményezni mert mivan ha nem szerelmes belém és most nem tudom hogy hogyan győződjek meg hogy mitcsináljak.


(Helyesírásért bocsi 9óra van fáradt vagyok és bocsi a fogalmazáséért is



2018. máj. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkot kivel akarsz összejönni? XY vagy Xy vagy xy?
2018. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XY xY Xy xy ugyan az. Nem kell felbontani.
2018. máj. 2. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ez nagyon összezavart. Nem kellett volna a szöveg elején definiálni?
2018. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 XD. Én megkérdezném a barátnőit hogy mondta is vagy csak látják rajta. Mert ha csak látják akkor nem bíznék a sejtêsükben. (Tapasztalatomból kiindulva) én elöbb szerettem bele egy lányba mint fordítva ezért én még várnék és dumálnék vele tovább.
2018. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kockaztass, az elet rovid. nagyot meg nem bukhatsz. tudod, aki nem jatszik, az nem is nyer :D hajra.
2018. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem ha tényleg jól ismerik és úgy gondolják, bejössz neki akkor hívd el valahova csak kettesben:)

Simán van esélyed nála, és nem vesztesz semmit, sőt.... elég esélyes, h összejöttök:)

Hajrá ;)

20/L

2018. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hódítsd meg mint titkos hódoló.tegyél az asztalára 1 szál rózsát v bombont mellé 1 üzenetet h titkos hódolód,nyomtass ki a netről valami szép verset rakd az asztalára természetesen itkos hódóló néven. nézd meg h hogy reagál rá a csaj.A nők általába szeretik az ilyen titokzatos férfiakat(mit gondolsz mrt van a csajok körébe ez a vámpír őrület mert vonz minket a titokzatosság.Ha be jön neki hívd el egy kávézóba randizni vagy vacsizni valahova ha lehet ne mekibe hanem valami romantikusabb helyre.És ott mond meg neki h mit érzel iránta.Ha nemet mond az sem lesz ciki mert olyan helyen voltatok ahol nem voltak ott az iskola társaitók így ha el meséli nekik h ki kosarazott téged te nyugodtan le tagadhatod mivel nem látta senki.Bizonyítsa be h éterembe vitted be tudja nem.Ha meg igent mond a társaitok csak annyit fognak látni h kézen fogva sétáltok és arról fog áradozni h milyen gavallér módon valotttál neki szerelmet.32 éves anyuka vagyok engem is így hódított meg a férjem.Nálunk be jött
2018. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!