Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy mik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy mik a szándékai?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki eléggé rámmászott mostanában. Nekem is bejön amúgy csak nem tudom hogy mik a szándékai. Szexelni, vagy szerelmi kapcsolat. Sokszor megyünk ide oda és ott mindig elég rámenős. Beül az ölembe (elég félreérthető pózban), teszi magát össze vissza, meg ilyenek. Úgyhogy nem tudom eldönteni hogy csak szexet akar e.

2021. júl. 4. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Ritka mikor egy lány csak szexet akar.Úgyhogy valószínű téged akar egészében,nem csak a farkadat.
2021. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
#1 te melyik bolygón élsz? xD
2021. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle.
2021. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérdezd meg tőle egyenesen, vagy ha legközelebb pl. beleül az öledbe, akkor kezdj el játszani a hajával, simítsd végig az ujjad a hátán/karján/combján és figyeld a reakciót.
2021. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

#1 most már ébredj fel az álmaidból :D


Kérdező, nem tudom a korotokat, de ha okos értelmes felnőtt lány/nőről beszélünk és nem egy 14 évesről, akkor kérdezd meg. Abból baj nem lehet.

2021. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 de igen, sajnos egy 15 éves lányról beszélünk xd
2021. júl. 4. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nem nehéz kideríteni. Keresi a társaságod? Rád ír vagy felhív hogy szeretne veled találkozni? Mert ha igen akkor szerintem komolyabbat akar.
2021. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez akkora hülyeség.

Hogy előre eldöntjük, hogy komolyat akar :-).

Vagy visz magával az egész, és eltelik x év, vagy nem.

Mit kell skatulyázni ?

2021. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
71%
Első lépésben nyilván szexre pályázik, aztán annak a minősége majd eldönti, hogyan tovább.
2021. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Illetve nem félreérthető pózban ült az öledbe. Ha 15 éves, akkor hagyjad békén, sőt, rá is szólhatnál, hogy még várnod kellene a szexszel.
2021. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!