Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bizonytalan vagyok a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Bizonytalan vagyok a lány szándékaiban. Mit lépjek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány, aki már tavaly is nyitott felém, viszont én annyiban hagytam, engem más érdekelt. Most, amióta újra elkezdődött a jelenléti oktatás, megint úgy érzem, hogy nyit felém, és hogy bejövök neki. Én ezeket a jeleket és szándékokat viszonoztam is, úgy érzem elég közel kerültem hozzá a pár hét alatt, viszont az idő lejárt hogy napi szinten tudjak vele személyesen beszélni, egyebek.. Szóval két nap maradt hátra a suliból, és bizonytalan vagyok abban, hogy nyitott lenne-e egy kapcsolatra, ugyanis nem hinném, hogy olyan könnyedén fennlehet tartani egy kapcsolatot ekkora távolságban. Megkérdezni tőle konkrétan nem szeretném, úgy érzem, hogy túl gyorsan történtek az események így is az utóbbi pár hétben, nem hiányzik az, hogy most elutasítson és később meg se tudjam próbálni emiatt.


Bármilyen véleményt, opciót meghallgatok, szükségem van a segítségetekre.

Előre is köszönöm a válaszokat! 18/F



2021. jún. 13. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Nem helyes a kiírt kérdés, nem ezen agyalsz. Arról írsz, hogy a köztetek lévő távolsággal megéri-e próbálkozni, amit nektek kell eldönteni. Nem mindegy hogy 300 km vagy 50, rajtatok múlik. A nagy távolság nem szokott működni valóban.


A másik része pedig elég szomorú magadra nézve, hogy az első koppintása után megint közel engedted magadhoz és még mindig eteted őt, nem merve érdemlegesen lépni, nehogy egy későbbi alkalmat elszalajts. Ezt hívják zsebben tartásnak, mikor a szamarat vezeted a pórázon, míg nincs helyette ló.

2021. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!