Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány osztály társammal "össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány osztály társammal "össze vesztünk" nagyon megharagudott?

Figyelt kérdés
Ebben az évben kerültem be középiskolába és már az elejétől jóba lettem a lánnyal. Jól kijöttünk stb. Aztán online oktatás alatt még közelebb kerültünk egymáshoz , segítettük egymásnak a háziba stb, és írkáltunk egymásnak pár olyat dolgot.. lényegében kavartunk. Mikor vissza tértünk a suliba még jobban kijöttünk egymással mondtak páran hogy jó pár lennénk ő olyankor elpirult, és az utolsó napokban utolsó óra után ő ült a padon és kicsit hosszasan megöleltem (vissza gondolva meg kellett volna csókolnom, már bánom) és most jön a kabaré, elutaztam pestre tesomek,es ott talalkozgattam egy lánnyal elmentünk strandra aztán elmentem hozzá, mondta hogy menjek el fürdeni először én . míg fürödtem elolvasgatta üzeneteimet és megtalálta az osztálytársam ,le ált velem veszekedni stb és csak akkor nyugodott meg ha letiltom mindenhol,le is tiltottam mindenhol kivéve messengeren , messengeren írt is egyből hogy miért tiltottam le,nem válaszoltam neki.. aztán mikor haza mentem haverokkal kint voltunk a városban és a semmiből elém termedt szinte, nagyon meglepodtem egyből elkezdte mondani hogy: miért tiltottal le? Miért nem válaszoltal? Én nem tudtam erre semmit mondani csak azt h nem tudom mirol beszélsz otthon se voltam es ezután fakepnel hagyott.. Lehet meg eselyem nala ezek után?

2021. júl. 11. 04:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocsi, hogy ezt irom, de nagyon hülye vagy.

Egyértelmű, hogy szimpik vagytok egymásnak. Mi a fenének kevered a kakit? Miért csajozol mással?

És ami a lényeg, minek hagyod, hogy ez a másik lányka utasítson? Alig ismerted, és egyből papucskodsz? Ha azz mondja, hogy ugorj a vonat elé, megteszed?

Írom ezt felnőtt nőként. Egy férfi álljon a sarkára, és ne engedjen ilyen kis libák parancsának.

Nem sok esélyed maradt szerintem :(

2021. júl. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó mindig ezzel kezdeni, de te tényleg azt hiszed, hogy a helyesírás egy kiba vicc? Szerintem mire megtanulsz helyesen írni megtanulod azt is, hogyan kell két csajjal egyszerre kavarni.
2021. júl. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó volt, jót mosolyogtam, kedves 2-es 😂😂😂
2021. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elb@sztad ( röviden és tömören)
2021. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne csodálkozz hogy megharagudott örülj ha valaha még szóba áll veled ezek után. Elég bunkó viselkedés volt ez a részedről már bocsi. Ezek után ne reménykedj egy újabb esélyben. Lehet hogy egy idő múlva megbocsát de nem biztos
2021. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kellett volna gondolkodni. Ha tetszik a lány, akkor mit akartál a másiktól?

Ha tetszik valaki, akkor nem tiltom le. Főleg egy másik lány miatt.

Megérdemled, magadnak csináltad.

2021. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rossz döntést hoztál, nem is értelek. Senki kedvéért nem tiltanék le valakit, aki nekem fontos. Hívd el valahová kettesben, hogy megbeszéljétek ezt a helyzetet, különben nem lesz megoldás.
2021. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, jobban figyelj a tanulásra is: összevesztünk egy szó, osztálytárs egy szó, "segítettük egymásnak a háziba stb," helyesen: segítettünk egymásnak... a háziban..., a vesszők is hiányoznak, - ne a lányokkal foglalkozzál ilyen elmélyülten, főleg ne hazudjál.
2021. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozzál és hazudjál helyett foglakozz és hazudj.. ha már nyelvtan 😉
2021. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!