Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem a srác vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a srác vagy csak kihasznál? #friendwithsex

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a pasimmal és közel kerültem barátilag egy kolis társamhoz aki egy idősebb srác. (24 éves)

Úgy 3 hónappal ezelőtt egy borozós este kicsit ferdén sikerült és végül rámnyomult a srác én meg hagytam magam és nagyon jót dugtunk. A srác is egyébként nemrég van túl egy szakításon de állítja, hogy már nem szereti az exét. Viszont mégis kétszer összefutottak mikor nagyba tartott a viszonyunk. De nem jutottak előrébb.

Ekkor úgy éreztem ki lettem használva, hogy engem használt arra, hogy az exét elfelejtse velem és ekkor ismertem be neki könnyek között, hogy szerelmes vagyok belé. Pontosan egy hét után hívogatott a cuki fiú telefonon, de csak a harmadik hívásra vettem fel neki. Olyanokat mondott, hogy hiányzom neki és, hogy szeret engem, de mint csak havert. Úgy voltam vele, ha annyira nem akarna semmit akkor nem futott volna utánam. Ezután megbeszéltük, hogy haverok maradunk extrák nélkül.

Ment a huzavona egy darabig a fiúkával, időközben elengedte az exét teljesen, majd egyik este felhívtam filmezni a koli szobámba és újra szexeltünk. Majd ezt csináltuk egy pár napig és én dobtam, mert azt éreztem, hogy megint csak kihasznál. Nagyon sokat sírtam és 5 nap sem telt bele kibékültünk. Azóta voltunk közösen egy koncerten ami után egész este dugtunk és szeretkeztünk tiszta szenvedéllyel. A koncert után 3 nappal felhívott telefonon, hogy mi lenne ha ma este nála aludnék? De ugye még előtte megkérdezi a szüleit. Sajnos….annyira bepánikoltam, hogy lemondtam és, hogy szeretném kipihenni a bulit. Azóta ritkábban beszélünk, egyszer szexeltünk futólag a koliban.

A gond az, hogy úgy majdnem már 2 hete írt nekem, hogy ne sajnálkozzak de rájött, hogy még mindig nem felejtette el az exét és, hogy ragaszkodik hozzám és, hogy találkozzunk. Harcoljak ezzel szerintetek vagy engedjem el, mert nem érdemel meg? 19/L



2021. júl. 15. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te pont ugyanannyira használod ki őt. Ha olyan kedved van, felhívod szexelni.
2021. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Ilyen se veled se nélküled kapcsolatnak tűnik
2021. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%

Habár ferfikent úgy gondolom hogy mindig a fiúnak kell küzdeni..de ha neked fontos és szereted akkor ez szerintem elég indok arra, hogy küzdj érte!

Ha más nem akkor adj neki jeleket, hogy van még esélye!!

23/F

2021. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki ultimátumot, mondjuk 3 hetet. Addig ne találkozzatok. Mondd, hogy akkor jöjjön el a találkozóra, ha eldöntötte, hogy az exét lezárta-e vagy sem. Adj meg egy helyszínt és időpontot, mondjuk 2 hetet. Addig ne keressétek egymást.
2021. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
szerintem jegeljétek a dolgot és az i dő majd eldonti mi lesz.
2021. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást...
2021. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fejezzétek ezt be, és keress egy férfit, aki nem csak szexelni akar veled.
2021. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan senki nem vágja le, h troll kérdés és egy férfi írta ki?
2021. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!