Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vele és hagyjam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentyin kérdése:

Szakítsak vele és hagyjam, vagy alkalmazkodjak Szerintetek?

Figyelt kérdés
Srác vagyok, 16, a barátnőm pszichopata (ez tény), 15 éves. Egyre nehezebb nekem ez az egész. 1 éve vagyunk együtt. Már az elején elmondta nekem, hogy szerelmet sosem érzett, szeretetet se nagyon, engem se szeret, amit érez, inkább nagyon erős és intenzív szimpátia és testi vágy. Azt mondja, szerinte én megértek vele kapcs.ba bizonyos dolgokat és mindig meghallgatom. Ugyanis mondtam neki mindig hogy bármit elmondhat, és az első pár hónapban nem nyílt meg annyira, aztán kezdett mesélni. Mondta, hogy manipulálja a saját családtagjait (azt mondja velem nem csinált ilyet), szeret fiatal gyerekeket bántalmazni, egyszer egy kislánynak be is törte az orrát de nem lett belőle semmi, a lány ismerőseivel rendszeresen verekszik, élvezetből, de csak akkor, ha lenne rá indoka, hogy aztán arra hivatkozva tudjon magyarázkodni. Mutatott nekem ilyen darkwebes snuff videókat és végigmosolyogta az egészet. Egyébként ezek ellenére nagyon szeretem őt és igyekszem megérteni és eltéríteni attól, hogy bajba kerüljön. Gyakran beszélgetünk komolyabb dolgokról nagyon egyéni a gondolkodása. Nade itt jön a baj: észrevettem, hogy vágyat érzek a verekedésre, az agresszióra, az ilyen gyengébb videókat, mint pl. érvágós, élvezettel nézem, mert izgalmas valaki szenvedését figyelni... Ez szerintetek baj, vagy ennyi mértékű mindenkiben van? a másik, ami rosszul esik, hogy a szexet mindig felhozza, én pedig azt mondom, hogy majd a nagyobb lesz, ő mindig mondta, hogy rendben, de legutóbb odakapott a nyakamhoz és egy kicsit megszorongatta, aztán kért, hogy nézzem el neki, elnéztem, mert tudom, hogy ilyen és nem az ő hibája, mert kiskorában történtek vele elég shit dolgok amikről nem fogok beszélni és kész. Szakítani nem akarok, mert én vagyok az egyetlen, akiben bízik (ő mondta, és másnak is ezt mondta), és szerelmes is vagyok. Viszont kezd kellemetlen lenni. Mi legyen? Elnézést, ha érthetetlenül fogalmaztam vagy rossz a kategória. Aki szerint kamu kérdés, az irja le, hogy kamu kérdés és legyen magára büszke, engem aztán nem érdekel.

2017. aug. 21. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés az hogy szakíts vagy nem és leírod hogy a szakítás nem opció. További kérdés?
2017. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Okkke...

Megkerdezed hogy szakits-e vele.Aztan leirod hogy nem akarsz szakitani.Most akkor mivan?


A SAJAT erdekedben hagyd el a lanyt.

2017. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értelmezési problémák... Én elmondtam, hogy én mit szeretnék, és megkérdeztem, hogy SZERINTETEK mit tegyek, benne is van a kérdésbe.
2017. aug. 21. 01:31
 4/13 Stark2000 ***** válasza:
Igen, ez így eléggé "fucked" . Őszintén szólva én szakítanék vele, de ha te nem akarsz.. Elvinném kezeltetni, vagy én járnék a helyedben valami tanácsadóhoz, aki segít megváltoztatni. Nem akarok rosszat, remélem nem úgy jön le. Szimplán én ezt tartom jó megoldásnak, ha vele akarsz maradni. Azért ismerd el, hogy jó lenne, ha "normális" lenne és megváltozna. Az ő érdekében is..
2017. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés.



Egyébként nem tudom, bro. Elég nehéz lenne otthagyni ha szerelmes vagy, de biztos, hogy az vagy? Normális esetben érdekeli a szerelmes embert a másik hobbija (jelen esetben a kínzós videók) de nem hiszem hogy belőled is elmebeteget tudna csinálni. Kivéve ha hagyod.

Józan paraszti ésszel azt mondom, menekülj. Nem azért, mert a csaj pszichopata, hanem azért mert egy élet sem lenne elég, hogy a gyerekkorában történt fájdalmas dolgokat fel tudja melletted dolgozni. Kivéve ha tapasztalt pszichológus vagy.

Általában a kapcsolatok helyrehozását preferálom de ez mindkettőtök érdeke, hogy te találj egy normie csajt, ő meg egy orvost

2017. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szakítasz vagy szado-mazo duo lesztek. :/
2017. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek hatalmas köszönet. Elgondolkoztattak. Valóban az ő érdeke is lehet.
2017. aug. 21. 01:43
 8/13 A kérdező kommentje:
*az 1:32-esekre gondoltam.
2017. aug. 21. 01:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen esetben maradnék vele, ha rá tudnám venni, hogy elmenjen szakemberhez.

Különben a helyzet egyre rosszabb lesz, és te is megiszod a levét.... zsarolás lenne ez?

Igen.

Csak egy ilyen helyzetben szükséges, és az ő érdekeit, no meg a tiédet is szolgálná.

2017. aug. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Ah en miert nem talalok ilyen lanyt? Ezekkel olyan durvan lehet dugni hogy azt el nem hiszed. Elkapod a nyakat, fojtogatod, felpofozod es o ezt elvezni fogja. Mert leiras alapjan nem csak pszichopata hanem szado mazo is egy kicsit. Mondjuk ez igy eleg gaz h te szereted ot.
2017. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!