Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, igaz az, hogy rossz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz az, hogy rossz, ha a fiú túl kiszámítható?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt kapcsolatom,így kiváncsi vagyok, hogy ez mennyire igaz. Egy YT hirdetésben láttam ezt, ami arról szólt, hogy egy fiúnak tökéletesen ment az első pár randi, aztán a lány hirtelen "elhidegült", majd egy üzenettel helyrehozta, amiért fizetsz, hogy megtudd, mi az. Nyilván egy clickbait baromság, viszont azt magyarázták, hogy rossz az, ha teljesen kiszámítható vagy, mert akkor megun, és elhidegül. Így nem szabad vele mindig teljesen konkrétnak lenni, és hagyni kell hogy a lány folyamatosan gondolkodjon rólad és arról, mit hogy értesz. Mit gondoltok erről, és mekkora része igazság/baromság?

2021. júl. 24. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy marketing alapon működő reklám. Mondanak valami olyat, ami nem hétköznapi, vagy ami elgondolkodtat, a megoldáshoz pedig fizetned kell. Nem igaz, amit mondtak, ezzel csak tapasztalatlan fiúkból húznak ki pénzt.

Kérdező! Neked tetszene, ha egy fiú egy nappal előtte mond le, vagy jelent be egy talit? Vagy az imponáló, ha hirtelen eltünik és napokig nem hallassz róla. Összejönnél olyan fiúval, akinek nem tudod követni a lépéseit? Szerintem nem...

2021. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Vagy az imponáló, ha hirtelen eltünik és napokig nem hallassz róla? (Ez kérdés volt)
2021. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1-es és 2#-es,(vélhetőleg ugyanaz a válaszoló), én egy nagyon őszinte, egyenes ember vagyok, és másokban is nagyra becsülöm az ilyesmit, szóval igen, rosszul esne, és nem szivesen lennék ilyen kapcsolatban. Épp ezért "szartam be" egy kicsit, hogy ezen változtatnom kell, és ezért kérdeztem meg itt hogy ez mennyire igaz, ahelyett hogy benyelném. De megnyugtató, hogy baromság ami abban a reklámban volt, köszi a választ.
2021. júl. 24. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igen, ugyanaz vagyok (#1 és #2). Sok ilyen dolog kering a neten. Sokan mondtak már olyat, hogy egy lány előtt különlegesnek, misztikusnak kell lenned, mert az úgy jó lesz. A lényege ennek a reklámnak is ez, csak épp találtak egy új szót, amin keresztül újra el lehet adni ugyanazt.
2021. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne igazság, rám legalábbis igaz lenne. Sajnos hamar "elhidegülnék", ha annyira kiszámítható a szerelmem.


Ha meg kiszámíthatatlan, azt is lehet a józan ész határain belül űzni, pl. nem mondod le a talit, csak változtatsz... egyszerűen tényleg jó,ha vannak meglepetések a fiú személyét illetően,mert az alakítja,hogy agyaljunk rajta.

2021. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5-ös, mire gondolsz? Pl hogyha a lány szeret színházba járni, akkor a pasi egy este meglepetésszerűen elviszi egy előadásra? Meg ehhez hasonlók?
2021. júl. 25. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Igeen....a kiszámíthatatlanság lehet pozitív is!
2021. júl. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
néha jo egy kis kiszámithatatlanság
2021. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izgalmasabb rövid távon ami rejtélyes és kiszámithatatlan, de hosszú távon 1 nő se marad olyan srác mellett
2021. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!