Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli lánybarátom, aki ha nem ír, vagy nem hív fel egy fél napig, akkor már semmihez nincs kedvem, senkivel nincs kedvem beszélni sem, nem látom semminek értelmét.


Egy ideje azt éreztem, hogy szerelmes vagyok belé, de mivel valószínüleg ő nem az belém, ezért mindent megtettem, hogy eltüntessem ezt a "szerelem" érzést. Tudatosítottam magamban, hogy nem is illenénk össze, és már elkezdtem más lányokkal is beszélni, és sikerült. Már nem érzek szerelem érzést, amikor rá gondolok vagy néha összefutunk.


Viszont ez a fenti dolog, amivel kezdtem ez megmaradt. Egyszerűen mikor meglátom, hogy írt nekem 1 üzenetet a semmiből, mintha kicseréltek volna 1 másodperc alatt. Mindenhez és mindenkihez van kedvem, még ahhoz is, akit alapból utálok.


Most akkor én még mindig szerelmes vagyok, vagy csak az agyam a jelenlétéhez kötötte a boldogságomat?


2021. aug. 27. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen, amíg nem találsz egy olyat aki minden értelemben jobb nála, és le tud kötni, és tényleg szeret addig mindent eldobna az ember az ilyen plátói szerelmekért. Le kell állnod a rajongással, én azt mondom amikor legközelebb ír, akkor ne írj neki vissza egyből, kicsit lehet nem árt eltávolodni. Írtad, hogy közeli barát, ettől még nem kell megutálnod, de úgy kell kezelni, mint egy olyan személyt aki iránt tényleg semmit nem érzel, mert te is tudod, hogy ez így minden csak nem barátság, ahol az egyik fél rá van izgulva a másikra.
2021. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Facebook függő vagy nem szerelmes, nem értem miért mindenki ezen kattog, mármint hogy mikor ír-nem ír a másik.


Ez nem szerelem.

2021. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!